Koziorożec, 18 stycznia ☆ Panowie

Koziorożec, 18 stycznia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jakość kondycji psychicznej poniżej średniej, będzie ci potrzene wiele siły woli, aby nie zmitrężyć dzisiejszego dnia na niepotrzebnym marudzeniu.

zdrowie: samopoczucie Ci dzisiaj służy, nie bój się zmagać się o kolejne dni.

miłość: ponownie przeciętny dzień w kalendarzu w życiu emocjonalnym, spróbuj zadziwić w tej kwestii partnera.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Pan koziorożec, który urodził się w dniu 18 stycznia, to osobnik dominujący, zachowuje się niczym wandal i nie martwi się ocenianiem swojego postępowania, a zatem bywa nielubiany w swoim otoczeniu. To osoba wytrwała, umie uważnie słuchać cudzych historii, potrafi wykonać zadania niezmiernie odstręczające dla innych ludzi i w zamierzchłych epokach umiałby być mnichem kaligrafującym wiekowych zwojach. To jednostka zachowawcza, unika najmniejszych ekstrawagancji i reform, w swoich pociechach z największą satysfakcją dostrzegałby własne odbicia, a więc częstokroć wszczyna zażarte konflikty z własnymi dziećmi. Jest to człowiek zorganizowany, wykazuje dyscyplinę i nieustępliwość, potrafi się prawidłowo mobilizować, jednak często nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego okolicznościach. To osobnik aktywny, rewelacyjnie znosi stresującą pracę, nie lęka się roboty i porywa wspólników swoim nieokiełznanym zapałem. Częstokroć bywa formalny, uwielbia skomplikowaną towarzyską etykietę, wydaje się być na amen zamknięty w nieodmiennym trybie zachowania, zatem jest to doskonały organizator. Jest to jednostka pedantyczna, widzi konstrukcję jako ogromną gromadę detali i nie umie spojrzeć na problemy z szerszej perspektywy, dlatego niestety teoretyczne rozważania potrafią być dla niego istotniejsze niż faktyczne wyszukiwanie strategii. Znamionuje się wiernością, jest poważanym i słownym podwładnym, lojalność w związku małżeńskim jest dla niego rzeczą niezaprzeczalną, lecz często w tym naturalnym koleżeństwie umie nie zatroszczyć się o osobiste interesy.
Charakteryzuje się flegmatycznością, nie pociąga go popisywanie się, ponieważ najistotniejsza jest dla niego rzeczywista funkcjonalność i zawsze działa świadomie oraz przewidująco. Cechuje się odwagą, potrafi urzeczywistnić sprawy niemożliwe dla pozostałych ludzi, bowiem wspaniale daje sobie radę z napięciem i ubóstwia pracować na wysokich obrotach. Jest to osoba tolerancyjna, nie stroni od zagadnień oryginalnych i różniących się od poprzednio poznanych i raduje go zróżnicowanie rzeczywistości i współpracowników, więc nie akceptuje u współtowarzyszy tylko nieposiadania tolerancji. To osobnik dalekowzroczny, to przewidujący i odważny przywódca, analizuje różne harmonogramy działań oraz nie pokłada ufności w projektach napisanych na kolanie. Lubi zachowywać się stanowczo, świetnie zdaje sobie sprawę ze swoich pragnień, chętnie prowadzi zmagania z innymi i nie obawia się wszczynania utarczek. Jest to człowiek taktowny, nie lęka się brać się za rozsądzanie sprzeczek, które dotykają dziedzin bardzo delikatnych i z reguły załamują inne osoby. To osobnik szykowny, ceni niezwykłe napoje i posiłki i jego społeczne zwyczaje są w każdym wypadku nienaganne, toteż uradowany jest jako szafarz dużego mienia. To jednostka rzetelna, to chodzący ideał pioniera, utrzymuje jednolite, aczkolwiek wydajne tempo aktywności, dlatego należy uczyć się od niego sprawności oraz pragmatyczności.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ koziorożec, 18 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.