Byk, 21 kwietnia ☆ Panowie

Byk, 21 kwietnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzień w kalendarzu jakich wiele, postaraj się go w jakiś sposób ubarwić, nie pozwól aby kaprysy gwiazd unicestwiły twoje zamysły.

zdrowie: energia wręcz gotuje się w Tobie, wykorzystaj to najlepiej, jak tylko jesteś w stanie.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swoje relacje, ponieważ przypuszczalnie ujawnią się w tej kwestii pewne kłopoty.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Zodiakalny pan byk, który urodził się dnia 21 kwietnia, bywa egoistyczny, z wysiłkiem ofiarowuje coś innym ludziom, wszelkie sytuacje powinny obracać się dookoła jego osoby i cechuje go niedostatek emocjonalności. Jest to osobnik formalny, wykazuje podobieństwo do wozu bez amortyzatorów, jako cząstka wspólnoty jest częstokroć wiarygodny, pomimo tego że jednocześnie niespecjalnie sprytny, a więc nie jest wziętym aktywistą. To jednostka wytrwała, często jest wyśmienitym mentorem, cierpliwość dopomaga mu zobaczyć współzależności niewidoczne dla pozostałych ludzi i częstokroć raduje go wędkarstwo. Jest to osobnik łagodny, nie pozwala się łatwo rozzłościć ani nie próbuje kierować innymi osobami. Bywa dominujący, jest naturalną personifikacją szeryfa i czyjś sprzeciw nie posiada dla niego wagi, dlatego często napotyka pasywny bunt w stosunku do swoich działań. Jest to jednostka szczera, umie momentalnie nawiązać znajomość, nie kryje własnych wzruszeń, aczkolwiek częstokroć irytuje swoją postawą wspólników. To człowiek wierny, potrafi być najlepszym przyjacielem przydatnym w problemach, lojalność w parze małżeńskiej jest dla niego rzeczą niekwestionowaną, jednak czasami w swojej wierności posuwa się aż do sztuczności. Jest to osobnik zorganizowany, wykonuje pracę bez bezcelowych sprintów, umie się odpowiednio mobilizować, jednak często nie starcza mu elastyczności wskazanej w nagłych okolicznościach. Jest to osoba konserwatywna, uwielbia mieć określony punkt widzenia względem wszelkich spraw, w swoich pociechach najchętniej dostrzegałby własne kopie, więc częstokroć z uporem trzyma się już dawno wycofanych z użycia strategii i procedur.
Lubi zachowywać się stanowczo, klarownie i starannie wyraża swoje potrzeby, w razie potrzeby zdecydowanie i pragmatycznie argumentuje swoje sądy oraz nie rezygnuje z realizacji dalekowzrocznych przedsięwzięć dla dorywczej i złudnej ulgi. Charakteryzuje się dalekowzrocznością, usiłuje nie odpowiadać innstynktownie, układa roztropne plany i nie pokłada ufności w konceptach sporządzonych byle jak. To człowiek dzielny, nie przerażają go żadne przeszkody, ponieważ dobrze radzi sobie w trudnych warunkach i utrzymuje powściągliwość nie zważając na okoliczności. Jest to osoba zrównoważona, nie nudzi go gorliwe realizowanie nudnych obowiązków, a zatem każdy czas z największą satysfakcją trwoni na prywatnych medytacjach i męczy go współpraca z ludźmi pospiesznymi. To jednostka chłodna, często złości swoją bezpośredniością, nie potrafi stworzyć zażyłego związku z drugą osobą, gdyż przejawianie życzliwości nie przychodzi mu z łatwością. To osobnik słowny, swoje powinności postrzega na serio, jego projekty nie zawierają defektów, toteż w długookresowej perspektywie przeważnie prześciga popędliwych czempionów. To człowiek flegmatyczny, zamknięcie czegokolwiek zgodnie z planem to dla niego niewykonalne zadanie, umie wykroczyć poza wszelki możliwy termin, jakby w ogóle nie zajmował się finałem swoich działań. To jednostka powolna, nie traci sił na zwyczajnie zbędne kwestie, albowiem decydująca jest dla niego realna funkcjonalność i stara się pracować podług ustalonych scenariuszy.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ byk, 21 kwietnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.