Bliźniak, 17 czerwca ☆ Panowie

Bliźniak, 17 czerwca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz mieć dobry stan duchowy, chwytaj życie za rogi, nie wiadomo, kiedy nastąpi ponownie równie dobry moment.

zdrowie: obawiam się, że dzisiaj twoja sprawność jest nader kiepska, dołóż starań, by trzymać daleko od nieuzadadnionej mordęgi.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swój związek, ponieważ przypuszczalnie nadszedł niezadowalający czas w miłości.

żywioł powietrze
jakość zmienna
natura męska
planeta Merkury
metal rtęć
liczba 5 i 7
Bliźnię, który urodził się w dniu 17 czerwca, charakteryzuje się konsekwencją, potrafi dowieść swoje projekty do szczęśliwego zakończenia, działa w sposób wyważony i zaplanowany, jednak często nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego sytuacjach. Bywa wrażliwy, darzy zaufaniem ezoterykę, nie przywiązuje wagi do czysto logicznego podejścia, a zatem wszechobecne uprzemysłowienie częstokroć oznacza dla niego niezaprzeczalne utrapienie. Jest to jednostka błyskotliwa, jest głównym artystą każdego wydarzenia, posiada w duchu obfitą liczbę przypowieści, aczkolwiek często niestety nie umie uciszyć się w sposobnej chwili. Jest to osobnik wszechstronny, znamionują go różne, nieschematyczne pomysły i hasło „niemożliwe” nie znajduje się w jego doktrynie życiowej. Bywa egocentryczny, opornie ofiarowuje coś pozostałym osobom i do swoich współpracowników ma stosunek całkowicie przedmiotowy. To człowiek elokwentny, w bardzo wyszukany sposób wybiera słowa, chętnie czyta, lecz częstokroć ciężko wycisnąć z niego zwarte i merytoryczne odpowiedzi. Bywa niekonsekwentny, jego sądy i przekonania często są niespójne i zbyt często modyfikuje osąd odnośnie kierunku swojego działania, dlatego niezwykle trudno zaczyna się z nim dyskusje. Jest to osobnik ciekawy, chce przeniknąć każdą możliwą rzecz, zatem kuszą go sprawy dziwaczne i nieznane oraz częstokroć zajmuje się hermetycznymi hobby.
Jest to jednostka wysublimowana, podziwia rącze, wyczynowe bryki i jego towarzyskie zachowania są w każdym wypadku idealne, a więc posiadanie forsy niezmiernie udogadnia mu realizowanie życia współgrającego z jego naturą. Często bywa uległy, ubóstwia oddawać się relaksującym, niezwiązanym z obciążeniem zajęciom, ponieważ inne osoby częstokroć bierze za wyrocznie i bez trudu pozwala się sterować. Jest to jednostka subtelna, można mu powierzyć wykonywanie śmiałych zleceń, które sprawiają wrażenie niewykonalnych a nawet wariackich i okażą nierealni dla jego mnogich poprzedników. Cechuje się tolerancyjnością, ochoczo dokształca się w niekonwencjonalnych i interesujących rzeczach i sprawnie aktualizuje istniejące poglądy w kontakcie z nowopoznanymi doświadczeniami, toteż stara się unikać nawiedzonych fanatyków zaaferowanych rozgłaszaniem najdoskonalszych dogmatów. To osoba obiektywna, próbuje poznać odmienne przekonania oraz wystrzega się rozprawiania o dalekich sobie zagadnieniach, więc chętnie jest rekrutowany do rozsądzania sprzeczek. Jest to osobnik impulsywny, demonstruje kategorycznie całej planecie, że permanentna, trochę szalona prowizorka też może przedstawiać sobą jakiś pomysł na egzystencję i nie należy nadmiernie przedobrzać z nieustanną samokontrolą. Znamionuje się pobieżnością, potrafi po kawałku znać się na każdej dziedzinie, jednakże decyzja zazwyczaj prześciga u niego analizę kwestii, toteż często wierzga chaotycznie i bez obranego kursu. Charakteryzuje się powolnością, nie kusi go kozaczenie, bo zawsze analizuje spodziewane dochody i w każdym wypadku zachowuje się przytomnie oraz przewidująco.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ bliźniak, 17 czerwca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.