Wodnik, 02 lutego ☆ Panowie

Wodnik, 02 lutego ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz przejawiać wyjątkowe nastawienie, ruszaj ujarzmiać ziemię.

zdrowie: ostrzegam, iż dzisiaj twoja witalność jest mocno niezadowalająca, to jest zły czas do dużej aktywności fizycznej.

miłość: prawie na pewno nadchodzi konflikt w związku, najlepiej wydaje się przebywać w mieszkaniu i oddawać się medytacjom.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Zodiakalny pan wodnik, który przyszedł na świat w dniu 2 lutego, lubi zachowywać się ekstrawertycznie, jest autentycznym społecznikiem, niezmiernie uwielbia popisywać się, ale niestety potrafi również uznawać się za prawdziwego mędrca. To osobnik komunikatywny, ubóstwia mówić długotrwale i zawile, ochoczo czyta, jednakże częstokroć w jego przemowach całkowicie brakuje przesłania. Bywa konwencjonalny, kocha wyrafinowaną społeczną etykietę, wydaje się być na zawsze zacięty w nieodmiennej strategii działania, a zatem nie jest lubianym aktywistą. Jest to osoba lojalna, umie być doskonałym przyjacielem przydatnym w strapieniach, jest bardzo szanowany przez kompanów, aczkolwiek często w tej naturalnej życzliwości potrafi nie zatroszczyć się o swoje potrzeby. Jest to człowiek zdyscyplinowany, wykonuje pracę bez bezcelowych sprintów, pracuje w sposób wyważony i zamierzony, jednak częstokroć nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego okolicznościach. Jest to jednostka wszechstronna, umie dostosować się do zmieniających się warunków i niezwykle trudno go czymś zdziwić.
Charakteryzuje się przezornością, to przewidujący i posiadający duże aspiracje planista, skrupulatnie aranżuje wszelkie ruchy oraz nie darzy zaufaniem pomysłów stworzonych byle jak. To osoba taktowna, potrafi znaleźć wydajne rozstrzygnięcia komplikacji, które zdają się niewykonalnymi a wręcz stukniętymi i okażą niemożliwi dla jego licznych poprzedników. Znamionuje się obiektywizmem, bardzo drobiazgowo bada najdrobniejsze kwestie oraz wszelkie rzeczy chce przemyśleć kilkukrotnie, więc przeważnie jest poważany jako sędzia. To osobnik kompromisowy, nie boi się dziedzin oryginalnych i rozbieżnych od poprzednio doświadczonych i bawi go różność rzeczywistości i wspólników, a więc bywa organizatorem prospołecznym dopominającym się o swobodę ludzi represjonowanych. Jest to jednostka wysublimowana, para się ekskluzywnymi zabawami i w każdej swojej aktywności stara się osiągać wirtuozerię, dlatego uszczęśliwiony jest jako dysponent wielkiego mienia. Cechuje się siłą, na ogół żyje gwałtownie i energicznie, chętnie walczy z innymi oraz radośnie przyjmuje wszelkie pozytywne reorganizacje w życiu. Jest to osoba zaradna, nie cierpi realizowania czyichś nakazów, zatem bezsensem jest zakładanie, iż ulegnie komuś bez potyczki. To człowiek powolny, jawi się absolutnie zrelaksowanym, guzdra się z każdym zagadnieniem tak strasznie, jakby dobrze spędzał czas przy takim trwonieniu żywota. Charakteryzuje się pogodą, wyczekuje od otoczenia zaskakujących, fascynujących doznań, popełnione błędy ocenia jako kopalnię cennej mądrości, toteż doskonale sprawdza się w sprawach obarczonych niebezpieczeństwem.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ wodnik, 02 lutego
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.