Waga, 28 września ☆ Panowie

Waga, 28 września ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz mieć niezgorszy stan duchowy, ciesz się życiem, nie wiadomo, kiedy spotkasz jeszcze jeden równie dobry moment.

zdrowie: przydarzały ci się przedtem zdrowsze dni, zajmij się jakąś rutynową pracą.

miłość: włóż dużo serca w swój związek, bowiem możliwe, iż wystąpią w tym obszarze jakieś trudności.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Zodiakalny pan waga urodzony w dniu 28 września cechuje się elokwencją, jego rozważania zdają się być kunsztownymi konstrukcjami, jego oracje to prawdziwe dzieła literackie, ale często trudno wydostać z niego syntetyczne i celne riposty. To jednostka zorganizowana, potrafi umiejętnie gospodarować swoimi środkami, umie się właściwie inspirować, jednak marnie znosi szybko przeistaczające się sytuacje. To osoba aktywna, nie obawia się roboty i haruje niczym traktor. To osobnik wierny, jest porządnym i odpowiedzialnym pracownikiem, stara się zachowywać się odpowiednio do swoich przekonań, aczkolwiek jego spontaniczna sprawiedliwość potrafi skutkować erupcjami antypatii. Bywa człowiekiem towarzyskim, jest naturalną duszą towarzystwa, nosi w umyśle niezmierzoną ilość opowieści, lecz na nieszczęście umie również uznawać się za godny podziwu fenomen. Jest to osobnik władczy, nie cierpi krytykowania własnych decyzji i cudzy opór nie ma dla niego wagi, a zatem częstokroć ma do czynienia z niejawną opozycją względem swoich działań. Często bywa niewierny, ustala sojusze zależnie od układu sił, jako funkcjonariusz okazuje się sprzedajny, a więc nie jest nadmiernie ceniony poprzez własny zespół. Jest to osoba wszechstronna, potrafi spełniać się w dowolnych warunkach i termin „nierealny” nie znajduje się w jego doktrynie życiowej. Jest to człowiek chwiejny, częstokroć brakuje mu uporu i nazbyt często zmienia opinię odnośnie celu swojej pracy, dlatego bardzo ciężko zaczyna się z nim spory.
Jest to jednostka grzeczna, nie lęka się zajmować się rozsądzaniem kłótni, które potrzebują ogromnej dawki kurtuazyjnej delikatności i okażą niemożliwi dla jego licznych prekursorów. Jest to osobnik uczciwy, dokłada starań, by wznieść się ponad osobiste urazy oraz unika wypowiadania się o dalekich sobie sprawach, więc ochoczo jest rekrutowany do sędziowania utarczek. To osoba śmiała, niezmiernie rzadko boi się zaskakujących przeszkód, gdyż dobrze radzi sobie w niepewnych okolicznościach i utrzymuje powściągliwość nie zważając na warunki. To człowiek zaradny, nie znosi wykonywania zewnętrznych nakazów, zatem bezsensem jest sądzenie, że podda się komuś bez pojedynku. Jest to jednostka rzetelna, zadanie jest dla niego rzeczą niekwestionowaną, zachowuje jednostajny, jednakże efektywny rytm działalności, toteż pomimo zwodniczej opieszałości na ogół realizuje swoje projekty. Jest to osobnik powolny, nie zaprząta go popisywanie się, ponieważ najistotniejszy jest dla niego realny pożytek i zawsze działa z rozmysłem oraz dalekowzrocznie. Jest to osoba szykowna, zachwyca się prędkimi, rajdowymi wehikułami i w każdej swojej aktywności pracuje nad tym, by osiągać doskonałość, a więc ukontentowany jest jako właściciel pokaźnej fortuny. Jest to człowiek kompromisowy, nie lęka się dziedzin oryginalnych i różniących się od poprzednio doświadczonych i nie bawi go nakłanianie kolegów do swoich poglądów, więc podejmuje próby, by wystrzegać się narwanych ekstremistów pochłoniętych oznajmianiem najwspanialszych ideologii.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ waga, 28 września
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.