Waga, 23 października ☆ Panowie

Waga, 23 października ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: samopoczucie w marnym stanie, będzie ci potrzene dużo siły woli, żeby pomimi tego wypełniać swoje obowiązki względnie do rzeczy.

zdrowie: uprzedzam, iż dzisiaj twoja wydajność jest nadzwyczaj marna, staraj się wystrzegać się nadmiernej harówki.

miłość: płonie w tobie blask uczuć, jeśli chociaż zechcesz, jesteś w stanie tworzyć zdrowe relacje.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Mężczyzna waga urodzony w dniu 23 października to człowiek szczery, jest niezmiernie serdeczny względem swojego współtowarzysza, zaangażowanie w związku małżeńskim jest dla niego sprawą oczywistą, aczkolwiek nieraz w swoim oddaniu dosięga aż do pompatyczności. Bywa niewierny, zabieganie o osobisty interes jest dla niego najważniejszą zasadą, potrafi zachowywać się obłudnie, dlatego przyjaciele pragną unikać wchodzenia z niego w układy. Jest to jednostka aktywna, ubóstwia być w nieprzerwanym biegu i irytuje go leniuchowanie. Znamionuje się komunikatywnością, w niezwykle wytworny sposób ustawia wyrazy, jego wypowiedzi to autentyczne dzieła sztuki, lecz często umie również wypowiadać prozaiczne brednie. To osobnik autokratyczny, chce okiełznać cały świat i odwoływanie się do jego rozsądku częstokroć nie daje rezultatu, a więc bywa wyobcowany w swoim otoczeniu. To osoba zmienna, jego sądy i przekonania często są niejednoznaczne i potrafi raptownie poddać się niedługo przed uzyskaniem finału, częstokroć denerwuje swoich wspólników. To człowiek ekstrawertyczny, jest głównym artystą wszelkiego balu, istnienie ogromnej widowni oznacza dla niego doskonałą zabawę, jednakże często niestety nie umie zamknąć się w stosownym momencie. Jest to jednostka metodyczna, potrafi racjonalnie zarządzać swoimi siłami, przeszkody nie umieją szybko go zniechęcić, jednak częstokroć brakuje mu polotu koniecznego w naglących okolicznościach. Jest to osobnik wszechstronny, potrafi współpracować prawie z każdym człowiekiem, konfuzja to u niego samopoczucie naprawdę niespotykane i rewelacyjnie sprawdza się nawet w warunkach przykrego bałaganu.
To osoba flegmatyczna, nie oszacowuje tylko w oparciu o wygląd, bowiem kluczowa jest dla niego rzeczywista przydatność i próbuje funkcjonować podług wyznaczonych projektów. Charakteryzuje się szykownością, swoją kwaterę zagospodarowuje z zaiste wielkopańską inwencją i jego towarzyskie maniery są w każdym wypadku idealne, więc wniebowzięty jest jako dysponent pokaźnej fortuny. Jest to osobnik samodzielny, decyzje podejmuje na bazie własnych rozważań, toteż zawiedzie cię oczekiwanie, że wykona wydane mu dyspozycje. To jednostka dzielna, bardzo rzadko lęka się zaskakujących trudności, albowiem bardzo dobrze radzi sobie w niezrozumiałych okolicznościach i jawi się pozostałym ludziom nieugiętą skałą. Jest to osoba słowna, zadanie jest dla niego rzeczą nienaruszalną, jego pomysły nie posiadają skaz, zatem w długiej perspektywie na ogół wyprzedza porywczych aktywistów. To osobnik kulturalny, nie lęka się brać się za rozsądzanie sprzeczek, które tyczą się zagadnień niezmiernie drażliwych i walczących z nimi ludzi zazwyczaj w krótkim czasie popychają do kapitulacji. Cechuje się kompromisowością, nie stroni od dziedzin niekonwencjonalnych i różnych od już poznanych i problemowo uaktualnia dotychczasowe poglądy w kontakcie z najnowszymi doznaniami, a zatem jest organizatorem charytatywnym starającym się o równość mniejszości. Charakteryzuje się bezstronnością, zawsze dokłada starań, by przeniknąć ile tylko się da oraz wystrzega się wypowiadania się o nieznanych sobie zagadnieniach, a więc zwykle jest ogólnie uważany za obiektywnego arbitra.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ waga, 23 października
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.