Waga, 21 października ☆ Panowie

Waga, 21 października ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje nastawienie zdecydowanie zwyżkuje, wyrusz ku zwycięstwu.

zdrowie: twoja wydolność stanowczo kuleje, miej dla siebie wyrozumiałość i nie rzucaj na wielkie prace.

miłość: włóż dużo serca w swoje uczucia do ukochanej osoby, bowiem chyba wystąpią w tej kwestii pewne kłopoty.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Zodiakalny pan waga urodzony w dniu 21 października to jednostka wszechstronna, znamionują go różne, nietuzinkowe koncepcje i rewelacyjnie radzi sobie na każdym etacie. Jest to osobnik szczery, kompani są dla niego bardzo ważni, do miłości podchodzi niezmiernie serio, lecz momentami w swoim oddaniu dosięga aż do bufonerii. Jest to osoba przedsiębiorcza, jest niezwykle skuteczny w pracy, dysponuje bezgranicznymi zapasami energii i wypoczywa dynamicznie. Częstokroć bywa nielojalny, zmienia sojusze zależnie od okoliczności, potrafi zachowywać się nieuczciwie, toteż nie jest zbyt poważany poprzez własne otoczenie. Lubi zachowywać się konsekwentnie, wykazuje nieustępliwość i dyscyplinę, umie się właściwie mobilizować, jednak często nie wystarcza mu wszechstronności niezbędnej w nagłych sytuacjach. Jest to człowiek niekonsekwentny, częstokroć nie starcza mu silnej woli i ciężko jest mu pozostawać przy powziętych zobowiązaniach, często chwyta się najrozmaitszych zawodów. Znamionuje się elokwencją, ma szeroki i chętnie wykorzystywany zasób językowy, jego wypowiedzi to faktyczne utwory artystyczne, jednakże częstokroć trudno wydobyć z niego syntetyczne i treściwe riposty. To osobnik błyskotliwy, jest autentyczną duszą towarzystwa, obecność obszernego audytorium implikuje dla niego perfekcyjną zabawę, aczkolwiek często na nieszczęście nie potrafi uciszyć się w sposobnym momencie. Częstokroć bywa dominujący, postrzega się za osobę kompetentną w dowolnym zagadnieniu i często nie wie o zbiorowej percepcji swojej postaci, a zatem jest nielubiany w swoim środowisku.
Jest to jednostka odważna, nie trwożą go jakiekolwiek przeszkody, albowiem wspaniale wytrzymuje niepokój i wydaje się pozostałym ludziom nieporuszonym głazem. Cechuje się sumiennością, zlecenie jest dla niego sprawą nienaruszalną, pracuje wedle drobiazgowo sprokurowanego harmonogramu, więc warto uczyć się od niego efektywności oraz racjonalizmu. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie marnuje energii na po prostu zbędne rzeczy, bowiem wartość ma dla niego w pierwszym rzędzie rzeczywista użyteczność i w każdym wypadku działa z rozmysłem oraz rozważnie. To osobnik uczciwy, bardzo skrupulatnie analizuje wszelkie kwestie i stroni od podejmowania decyzji o obcych sobie dziedzinach, zatem przeważnie jest ceniony jako rozjemca. Jest to człowiek grzeczny, daje radę znaleźć produktywne rozstrzygnięcia komplikacji, które potrzebują wielkiej dozy taktownej subtelności i okażą niemożliwi dla jego mnogich poprzedników. Jest to osoba kompromisowa, posiada niezwykle uważną i wieloaspektową psychikę i jednostek niepodobnych i niezwykłych nie uznaje z marszu za zagrożenie, dlatego nie akceptuje u znajomych wyłącznie nieposiadania szacunku dla innych. Charakteryzuje się szykownością, oddaje się wykwintnym rozrywkom i jego towarzyskie zachowania są zawsze nieskazitelne, a więc częstokroć czuje się arbitrem odpowiedniej stylistyki. Znamionuje się niezależnością, nienawidzi jakichkolwiek regulaminów i ograniczeń, więc bezsensem jest sądzenie, iż będzie poważał twoje nakazy i restrykcje.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ waga, 21 października
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.