Strzelec, 06 grudnia ☆ Panowie

Strzelec, 06 grudnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nadchodzi niezgorsze podejście do życia, chwytaj życie za rogi, nie wiadomo, kiedy nastąpi ponownie porównywalny dzionek.

zdrowie: moc wręcz Cię roznosi, wyzyskaj tę okoliczność najdokładniej, jak tylko potrafisz.

miłość: prawdopodobnie swoją miłość widzisz jako coś zbytnio jednoznaczego, osiągnięcie satysfakcji wymaga w tej kwestii więcej wkładu.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Astrologiczny pan strzelec urodzony w dniu 6 grudnia bywa władczy, działa jak wandal i częstokroć nie zna ogólnego odbioru swojej postaci, więc często zmienia się w opuszczonego i wyalienowanego zwierzchnika. Charakteryzuje się metodycznością, ukazuje samodyscyplinę i nieustępliwość, trudności nie umieją łatwo go odstręczyć, jednak częstokroć nie starcza mu błyskotliwości potrzebnej w nagłych okolicznościach. Bywa jednostką napastliwą, lubi walczyć, nie znosi wszelkich przeszkód i dzielnie zmaga się z problemami. To człowiek niezdecydowany, często brakuje mu silnej woli i potrafi modyfikować życiowe przekonania z dnia na dzień, częstokroć bierze się za rozliczne zawody. Jest to osoba ekstrawertyczna, uwielbia obcować z przyjaciołami, istnienie obszernego audytorium oznacza dla niego doskonałą rozrywkę, jednakże często na nieszczęście nie umie zamilczeć we właściwej chwili. To osobnik cierpliwy, cierpliwość pomaga mu dojrzeć zależności nieuchwytne dla pozostałych ludzi, umie cierpliwie przysłuchiwać się czyimś historiom i w ogólniau częstokroć zdobywa wybitne oceny. To osoba energiczna, jest niezwykle skuteczny w działaniu i relaksuje się dynamicznie. Jest to człowiek elastyczny, nie marnuje minut na daremne jęczenie, potrafi dopasować się do zmieniających się warunków i znamionują go liczne, niecodzienne projekty. Lubi zachowywać się egoistycznie, inne osoby muszą rozwiązywać jego kłopoty, do swoich kumpli ma podejście całkowicie wyrachowane i opornie daje coś pozostałym ludziom.
To osobnik nieroztropny, nie stroni od niebezpieczeństw oraz wykonuje pracę często prędko i niezbyt starannie, mimo że czasami autentycznie sprzyja mu los. To osoba dalekowzroczna, unika nierozważnych aktywności, analizuje najrozmaitsze scenariusze wydarzeń i nie ufa pomysłom napisanym byle jak. Jest to osobnik stanowczy, w urzeczywistnieniu własnych celów umie być niezmiernie zorganizowany, nieraz całkiem brutalny, nie czuje obiekcji przed burzeniem istniejącego ładu oraz nie lęka się rozpoczynania kłótni. Jest to jednostka bystra, każdą sprawę chce rozwiązać od razu, denerwuje go przymus zaczekania na cudze postanowienia i znudzony przyglądaniem się ludzkiej nieporadności woli częstokroć zrealizować coś samodzielnie. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, dłuższe obserwowanie go skłania do przeświadczenia, iż egzystencja pod presją terminarza nie jest najlepszym wyborem i winno się sobie pozwolić na żywiołowe doświadczanie bodźców i uzewnętrznianie się. To osobnik samodzielny, nienawidzi jakichkolwiek dogmatów i barier, zatem absurdem jest zakładanie, że posłucha zaordynowanych mu poleceń. To człowiek dzielny, bardzo rzadko obawia się zaskakujących wyzwań, ponieważ doskonale sprawdza się w skomplikowanych okolicznościach i okazuje ogromne panowanie nad sobą. To jednostka pobieżna, potrafi po kawałku mieć pojęcie o każdym zagadnieniu, lecz nie stara się niczego dogłębnie poznać, toteż często sam nie ogarnia w pełni swoich ruchów. Jest to osoba radosna, niezachwianie wierzy w swoją pomyślność, ubóstwia przyswajać wiedzę o oryginalnych dziedzinach, dlatego wyśmienicie radzi sobie w zadaniach obciążonych zagrożeniem.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ strzelec, 06 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.