Strzelec, 06 grudnia ☆ Panowie

Strzelec, 06 grudnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: wartość samopoczucia poniżej przeciętnej, będzie ci niezbędne mnóstwo opanowania, by nie zmarnować tego dnia na próżnym marudzeniu.

zdrowie: przydarzały ci się wcześniej leprze dni, weź się do jakieś rutynowej pracy.

miłość: włóż dużo serca w swój związek, gdyż prawdopodobnie czeka Cię marny okres w związku.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Astrologiczny pan strzelec urodzony w dniu 6 grudnia bywa władczy, działa jak wandal i częstokroć nie zna ogólnego odbioru swojej postaci, więc często zmienia się w opuszczonego i wyalienowanego zwierzchnika. Charakteryzuje się metodycznością, ukazuje samodyscyplinę i nieustępliwość, trudności nie umieją łatwo go odstręczyć, jednak częstokroć nie starcza mu błyskotliwości potrzebnej w nagłych okolicznościach. Bywa jednostką napastliwą, lubi walczyć, nie znosi wszelkich przeszkód i dzielnie zmaga się z problemami. To człowiek niezdecydowany, często brakuje mu silnej woli i potrafi modyfikować życiowe przekonania z dnia na dzień, częstokroć bierze się za rozliczne zawody. Jest to osoba ekstrawertyczna, uwielbia obcować z przyjaciołami, istnienie obszernego audytorium oznacza dla niego doskonałą rozrywkę, jednakże często na nieszczęście nie umie zamilczeć we właściwej chwili. To osobnik cierpliwy, cierpliwość pomaga mu dojrzeć zależności nieuchwytne dla pozostałych ludzi, umie cierpliwie przysłuchiwać się czyimś historiom i w ogólniau częstokroć zdobywa wybitne oceny. To osoba energiczna, jest niezwykle skuteczny w działaniu i relaksuje się dynamicznie. Jest to człowiek elastyczny, nie marnuje minut na daremne jęczenie, potrafi dopasować się do zmieniających się warunków i znamionują go liczne, niecodzienne projekty. Lubi zachowywać się egoistycznie, inne osoby muszą rozwiązywać jego kłopoty, do swoich kumpli ma podejście całkowicie wyrachowane i opornie daje coś pozostałym ludziom.
To osobnik nieroztropny, nie stroni od niebezpieczeństw oraz wykonuje pracę często prędko i niezbyt starannie, mimo że czasami autentycznie sprzyja mu los. To osoba dalekowzroczna, unika nierozważnych aktywności, analizuje najrozmaitsze scenariusze wydarzeń i nie ufa pomysłom napisanym byle jak. Jest to osobnik stanowczy, w urzeczywistnieniu własnych celów umie być niezmiernie zorganizowany, nieraz całkiem brutalny, nie czuje obiekcji przed burzeniem istniejącego ładu oraz nie lęka się rozpoczynania kłótni. Jest to jednostka bystra, każdą sprawę chce rozwiązać od razu, denerwuje go przymus zaczekania na cudze postanowienia i znudzony przyglądaniem się ludzkiej nieporadności woli częstokroć zrealizować coś samodzielnie. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, dłuższe obserwowanie go skłania do przeświadczenia, iż egzystencja pod presją terminarza nie jest najlepszym wyborem i winno się sobie pozwolić na żywiołowe doświadczanie bodźców i uzewnętrznianie się. To osobnik samodzielny, nienawidzi jakichkolwiek dogmatów i barier, zatem absurdem jest zakładanie, że posłucha zaordynowanych mu poleceń. To człowiek dzielny, bardzo rzadko obawia się zaskakujących wyzwań, ponieważ doskonale sprawdza się w skomplikowanych okolicznościach i okazuje ogromne panowanie nad sobą. To jednostka pobieżna, potrafi po kawałku mieć pojęcie o każdym zagadnieniu, lecz nie stara się niczego dogłębnie poznać, toteż często sam nie ogarnia w pełni swoich ruchów. Jest to osoba radosna, niezachwianie wierzy w swoją pomyślność, ubóstwia przyswajać wiedzę o oryginalnych dziedzinach, dlatego wyśmienicie radzi sobie w zadaniach obciążonych zagrożeniem.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ strzelec, 06 grudnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.