Strzelec, 16 grudnia ☆ Panowie

Strzelec, 16 grudnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: humor w lichym stanie, potrzebujesz dużo siły woli, aby pracować w miarę rozsądnie.

zdrowie: uprzedzam, iż twoja sprawność jest istotnie marna, próbuj wykręcić się od zbędnej harówki.

miłość: włóż dużo serca w swoje uczucia do ukochanej osoby, ponieważ chyba wystąpią w tym obszarze niespodziewane zawirowania.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Zodiakalny mężczyzna strzelec urodzony w dniu 16 grudnia bywa osobą samolubną, do swoich kompanów ma nastawienie zupełnie egoistyczne, nie obchodzi go rozbudowa korzystnych relacji ze znajomymi i pozostali ludzie mają obowiązek rozplątywać jego zmartwienia. Bywa dominujący, pragnie zawładnąć całym światem i nie martwi się ocenianiem swojego zachowania, zatem często zmienia się w odosobnionego i wyobcowanego despotę. To jednostka elastyczna, hasło „nierealne” nie znajduje się w jego zasobie językowym i przystosowuje szybko i sprawnie. To osobnik wytrwały, potrafi urzeczywistnić zadania bardzo odstręczające dla innych osób, umie cierpliwie przysłuchiwać się cudzym gawędom i częstokroć cieszy go wędkowanie. Uwielbia zachowywać się towarzysko, jest wulkanem różnych pomysłów, asysta szerokiej publiczności jest dla niego idealną rozrywkę, ale na nieszczęście potrafi także uważać się za wielkiego myśliciela. To człowiek zdyscyplinowany, wykazuje cierpliwość i dyscyplinę, pracuje w sposób wyważony i przemyślany, jednak często nie wystarcza mu kreatywności nieodzownej w niespodziewanych wypadkach. To jednostka przedsiębiorcza, haruje jak traktor, podejmuje się równocześnie rozlicznych spraw i lubi funkcjonować w ciągłym biegu. Znamionuje się napastliwością, nie cierpi nieoczekiwanych utrudnień i ubóstwia walczyć. Jest to osoba niekonsekwentna, nie umie trwać przy konsekwentnych decyzjach i częściej od innych modyfikuje opinię odnośnie kierunku swojej pracy, więc niezwykle marnie sprawdza się jako rodzic lub nauczyciel.
Uwielbia zachowywać się stanowczo, konkretnie i precyzyjnie manifestuje swoje oczekiwania, z zapałem wdraża potężne przewroty i udoskonalenia oraz nie lęka się rozpoczynania zwad. Lubi zachowywać się spontanicznie, bardziej wnikliwe podglądanie go skłania do przeświadczenia, iż na pierwszy rzut oka przypadkowe działania też potrafią zapewniać rezultaty i częstokroć nasze spontaniczne reakcje ukazują największą skuteczność. Jest to osobnik zaradny, nie znosi wdrażania czyichś dyspozycji, dlatego niech ci nie jawi się, że będzie szanował twoje przykazania i ograniczenia. To jednostka gwałtowna, ubóstwia widzieć przed sobą starannie wytyczone plany i często bywa napędem całego kolektywu pracowniczego. To osoba odważna, nie przerażają go jakiekolwiek przeszkody, bo umie pokonać własny lęk i przejawia powściągliwość bez względu na warunki. To człowiek nierozważny, pragnie bezcelowo stąpać po kruchym lodzie oraz wykonuje pracę częstokroć naprędce i mało uważnie, choć czasami naprawdę dopisuje mu fortuna. Jest to osobnik radosny, oczekuje od rzeczywistości nieznanych, fantastycznych przygód, także w porażce stara się wyszukać dobre strony, a więc bardzo dobrze funkcjonuje jako nieustraszony wynalazca. To jednostka powierzchowna, nie deprymują go pośpiech i bałagan, lecz zachowuje się często nadto nieostrożnie, toteż nie radzi sobie z rozważaniem bardziej wieloaspektowych kwestii. Jest to osoba dalekowzroczna, podejmuje próby, by nie reagować emocjonalnie, rozpatruje rozmaite scenariusze posunięć oraz mknie ku dostatkowi pomału, aczkolwiek systematycznie.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ strzelec, 16 grudnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.