Strzelec, 12 grudnia ☆ Panowie

Strzelec, 12 grudnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: samopoczucie w mizernym stanie, będzie ci potrzene dużo samokontroli, aby działać względnie rozsądnie.

zdrowie: samopoczucie Ci dziś dopisuje, idź śmiało przed siebie zabiegać o kolejne dni.

miłość: przedstawiasz sobą inkarnację Wenus, zaangażowaniem swojej pracy, jesteś w stanie dostać każdą rzecz.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Strzelec, który przyszedł na świat w dniu 12 grudnia, lubi zachowywać się konsekwentnie, okazuje nieustępliwość i uporządkowanie, postępuje w sposób rozumny i zamierzony, jednak częstokroć nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w narzucających konieczność tego sytuacjach. Bywa jednostką egoistyczną, pozostali ludzie mają obowiązek rozplątywać jego kłopoty i więzi społeczne oznaczają dla niego otrzymywanie profitów. Często bywa władczy, nie znosi osądzania własnych koncepcji i cudzy opór nie posiada dla niego wagi, a więc jest nielubiany w swoim otoczeniu. Jest to osoba agresywna, pożąda wygranej nawet po trupach i spełnia niewiarygodne projekty. To osobnik cierpliwy, umie zdobyć mistrzostwo w sprawach wymagających długotrwałej nauki, częstokroć jest fenomenalnym nauczycielem i sprawdza się w roli lubianego opiekuna. To człowiek przedsiębiorczy, uwielbia stwarzać niekonwencjonalne rzeczy i wyzwania przezwycięża przebojowo. Bywa niestały, często nie starcza mu hartu ducha i częstokroć nie potrafi zamknąć rozpoczętych zadań, dlatego niezmiernie trudno toczy się z nim dyskusje. Jest to jednostka błyskotliwa, jest autentycznym społecznikiem, bardzo lubi manifestować swoją obecność, aczkolwiek często ma także zbyt dobre przeświadczenie o sobie. Cechuje się wszechstronnością, zdumienie to u niego doznanie naprawdę nieczęste, umie współdziałać nieomalże z każdym człowiekiem i charakteryzują go rozmaite, prekursorskie plany.
To osobnik dalekowzroczny, stroni od nieroztropnych działań, dokładnie planuje najbłahsze ruchy oraz nie polega na pomysłach utworzonych w pośpiechu. Charakteryzuje się zaradnością, nienawidzi realizowania narzuconych instrukcji, więc rozczaruje cię przewidywanie, że usłucha zakomunikowanych mu nakazów. Znamionuje się siłą, dąży do finału bez zbędnych rozterek, z zapałem wdraża wielkie udoskonalenia i rewolucje oraz nie pozwala się zdezorientować. To jednostka szybka, wskazuje trafne podejście wolniejszym od siebie, deprymuje go niedostatek wyników swoich aktualnych prac i wszelki problem chce rozwikłać szybko. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, ukazuje sobą całkiem nonsensowny światopogląd, iż permanentna, odrobinę pomylona jazda bez trzymanki też może przedstawiać sobą jakiś pomysł na życie i nie winno się nadto przesadzać z bezustannym panowaniem nad sobą. Cechuje się odwagą, niezwykle rzadko obawia się nieznanych trudności, bo dobrze radzi sobie z niepokojem i jawi się innym ludziom nieugiętą górą. Jest to człowiek radosny, promieniuje zdrowym entuzjazmem, pragnie czerpać wiedzę o oryginalnych dziedzinach, toteż chętnie zajmuje się odkrywaniem nieprzebytych wcześniej terenów. Jest to osoba lekkomyślna, ubóstwia bezsensownie kusić los oraz wykonuje pracę częstokroć naprędce i mało precyzyjnie, chociaż chwilami autentycznie sprzyja mu fortuna. Bywa osobnikiem pobieżnym, potrafi błyskawicznie przetrawić gigantyczną dozę informacji, lecz jego opinie często są niespecjalnie rozważne, a zatem nie radzi sobie z rozważaniem bardziej skomplikowanych kwestii.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ strzelec, 12 grudnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.