Strzelec, 30 listopada ☆ Panowie

Strzelec, 30 listopada ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jeszcze jeden typowy ranek, spróbuj go w jakiś sposób ocieplić, nie dopuść żeby fanaberie horoskopu zniszczyły twoje projekty.

zdrowie: witalność wprost gorzeje w Tobie, wyzyskaj ten fakt najdokładniej, jak tylko się da.

miłość: pała w tobie płonień namiętności, wysiłkiem swojej pracy, potrafisz budować kontruktywne związki.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Astrologiczny mężczyzna strzelec, który urodził się w dniu 30 litopada, znamionuje się wszechstronnością, skłonność do poprawiania jest jego niezmienną własnością, jeśli sytuacja tego wymaga, potrafi zbudować odrzutowiec z tektury i drutu i nie traci minut na bezpłodne stękanie. Jest to osoba wytrwała, umie uważnie wsłuchiwać się w cudze zwierzenia, potrafi wykonać sprawy niezmiernie zniechęcające dla pozostałych ludzi i w zamierzchłych wiekach umiałby być mnichem piszącym szacownych księgach. Cechuje się metodycznością, potrafi dociągnąć swoje przedsięwzięcia do korzystnego wykonania, umie się dobrze mobilizować, jednak niejednokrotnie zbytnio upiera się przy wcześniej stworzonych planach. Bywa jednostką towarzyską, rozpowiada o swoich najmniejszych rozważaniach, uwielbia ujmować swoich dyskutantów, jednakże potrafi też nużyć ględzeniem na okrągło o jednej kwestii. Często bywa apodyktyczny, jest prawdziwą personifikacją pruskiego oficera i uznaje za zagrożenie osoby nieaprobujące jego opinii, więc jest unikany w swoim otoczeniu. Lubi zachowywać się egoistycznie, umie beznamiętnie wykorzystywać innych ludzi i jest bez reszty zafiksowany na sobie. Bywa kłótliwy, prze odważnie przed siebie i nienawidzi nawet drobnych przeszkód. Częstokroć bywa chwiejny, często nie wystarcza mu silnej woli i potrafi modyfikować fundamentalne przekonania z minuty na minutę, a więc niezwykle kiepsko sprawdza się jako rodzic lub pedagog. To osobnik energiczny, dysponuje nieprzebranymi pokładami energii, nie umie siąść w jednym miejscu i inspiruje wspólników swoim nieokiełznanym entuzjazmem.
To jednostka odważna, bardzo rzadko lęka się nietypowych wyzwań, ponieważ dąży do tego, by z reguły nie bać się z góry i pragnie żyć w biegu. To osoba niezależna, czuje niechęć do realizowania narzuconych zaleceń, dlatego niech ci nie zdaje się, iż będzie liczył się z twoimi pouczeniami i barierami. To człowiek gwałtowny, męczy go wymóg zaczekania na czyjeś postanowienia, szybko oswaja się do oczekiwań okoliczności i częstokroć jest motorem całej drużyny wykonawczej. Jest to osobnik ostrożny, to dalekowzroczny i ambitny zarządca, wnikliwie przepatruje posiadane informacje i predykcje oraz śpieszy ku finansowemu dobrobytowi mozolnie, ale konsekwentnie. To człowiek zdecydowany, zmierza do mety bez nieuzasadnionych rozterek, potrafi wyegzekwować załatwienie zaordynowanych instrukcji i nie unika inicjowania kłótni. Jest to osoba wesoła, wyczekuje od świata zaskakujących, fascynujących doświadczeń, ubóstwia dokształcać się w nieznanych dziedzinach, toteż nie gubi optymizmu nawet w zawikłanych sytuacjach. Charakteryzuje się powierzchownością, umie po trochę znać się na każdym zagadnieniu, lecz decyzja zazwyczaj uprzedza u niego przemyślenie rzeczy, zatem często sam nie pojmuje tak naprawdę swoich ruchów. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, staranniejsze obserwowanie go prowadzi do przeświadczenia, że egzystencja pod presją kalendarza nie jest optymalną opcją i powinno się sobie zezwolić na żywiołowe smakowanie bodźców i wyrażanie się. Znamionuje się nierozważnością, uważa się za niepokonaną oraz momentami potrafi nie zauważyć nieomal niezaprzeczalnego niebezpieczeństwa, choć wie o tej swojej ułomności.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ strzelec, 30 listopada
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.