Skorpion, 09 listopada ☆ Panowie

Skorpion, 09 listopada ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jeszcze jeden zwyczajny dzień w życiu, postaraj się jakoś tchnąć w niego radość, nie pozwól aby fanaberie gwiazd zepsuły twoje zamierzenia.

zdrowie: witalność aż rozsadza cię, wyzyskaj ten stan najlepiej, jak to tylko możliwe.

miłość: szarość w miłości, uzyskanie zadowolenia domaga się w tej kwestii poważniejszego zaangażowania.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Pan skorpion urodzony w dniu 9 litopada bywa osobą uczuciową, polega na cudotwórstwie, nie ma uznania dla czysto racjonalnej metodologii, toteż współczesna rzeczywistość często nie podoba się mu. Jest to człowiek wytrwały, częstokroć jest kapitalnym nauczycielem, determinacja w zmierzaniu do mety często pomaga mu uzyskać sukces i częstokroć bawi go wędkowanie. Jest to jednostka zamknięta, wspaniale funkcjonuje w odosobnieniu, chętnie para się niecodziennymi zamiłowaniami, lecz gawiedź często totalnie go onieśmiela. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, pracuje bez niepotrzebnych zrywów, działa w sposób powściągliwy i przemyślany, jednak potrafi być zbytnio sztywny w zaskakujących sytuacjach. Jest to osobnik troskliwy, jest wręcz zbyt hojny i jest niepoprawnym idealistą, zatem częstokroć nęka go brak zwyczajnego, życiowego pragmatyzmu. Bywa zmienny, często nie starcza mu wytrwałości i częstokroć nie umie zakończyć rozgrzebanych spraw, a więc niezwykle kiepsko radzi sobie jako rodzic lub trener. Jest to jednostka wierna, potrafi być autentycznym kolegą dostępnym w zmartwieniach, wierność w parze małżeńskiej jest dla niego rzeczą niepodważalną, jednakże nierzadko w swojej lojalności dociera aż do braku powagi.
To człowiek uduchowiony, z reguły jest zdecydowanie bardziej pobudliwy niż lwia część społeczeństwa i w lapidarnym wystąpieniu umie zamieścić mrowie afektów, dlatego zazwyczaj interesuje się jakąś odmianą twórczości. Znamionuje się zdecydowaniem, podąża do celu bez zbędnych rozterek, nie odczuwa niechęci przed burzeniem istniejącego porządku oraz z radością reaguje na wszelkie pomyślne przemiany w otoczeniu. Charakteryzuje się dalekowzrocznością, to rozważny i wytrawny przywódca, analizuje różne harmonogramy działań i mknie ku bogactwu z namysłem, ale metodycznie. Jest to osoba pasywna, guzdra się oczekując, aż problem zostanie wyjaśniony przez innych, utrzymując go w słodkim bezruchu. To osobnik pesymistyczny, naturalne czarnowidztwo naprawdę ogranicza mu egzystencję, prowadząc go często do rzucania całkiem porządnie rokujących projektów oraz zabierając mu żar niezbędny do dokończenia rozpoczętych przedsięwzięć. Cechuje się kompromisowością, nie unika dziedzin oryginalnych i rozbieżnych od wcześniej opanowanych i jednostek różniących się i niespotykanych nie uznaje natychmiast za zagrożenie, a zatem jest organizatorem społecznym zabiegającym o równość ludzi represjonowanych. To osoba zaradna, czuje niechęć do realizowania czyichś zaleceń, więc niech ci nie zdaje się, że wykona oznajmione mu pouczenia. Jest to jednostka flegmatyczna, szachista to przy nim prawdziwe wcielenie gwałtowności, potrafi wykroczyć poza każdy akceptowalny czas realizacji, jakby dysponował na załatwienie jakichkolwiek zadań całą wiecznością. To człowiek ksenofobiczny, wkurzają go osoby o odrębnych poglądach, jego kompani mają obowiązek myśleć tak samo jak on, toteż umie dogadać się jedynie z pokrewnym do niego ekstremistą.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ skorpion, 09 listopada
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.