Skorpion, 21 listopada ☆ Panowie

Skorpion, 21 listopada ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje podejście do życia zdecydowanie zwyżkuje, ruszaj do szarży.

zdrowie: twoja wydolność jest stosunkowo mizerna, nie nadwyrężaj się i nie rzucaj na rozległe przedsięwzięcia.

miłość: uosabiasz ucieleśnienie zmysłowości, zaangażowaniem swojej aktywności, możesz uzyskać każdą rzecz.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Zodiakalny pan skorpion urodzony dnia 21 litopada cechuje się wiernością, jest bardzo opiekuńczy względem własnego współmałżonka, lojalność w parze małżeńskiej jest dla niego rzeczą niezaprzeczalną, ale częstokroć w tej przyrodzonej przyjazności potrafi nie dopilnować osobistych potrzeb. Bywa niestały, nie umie podejmować zorganizowanych zobowiązań i potrafi gwałtownie zniechęcić się na chwilę przed zdobyciem finału, często wkurza swoich współpracowników. Znamionuje się troskliwością, umie nadstawiać karku za kolegów i nie zaprzątają go zachwyty i sława, zatem jest uznawany za głupka. Charakteryzuje się cierpliwością, częstokroć bawi go wędkowanie, potrafi być pobłażliwym i empatycznym kumplem i konsekwencja w kroczeniu do mety często pozwala mu uzyskać dostatek. Cechuje się nietowarzyskością, doskonale bawi się samotnie, umie poświęcić cały dzień nietypowym działaniom, aczkolwiek eksponowany na scenie gubi dużo ze swojego powabu. Bywa osobnikiem emocjonalnym, nie unika uczuciowych uniesień, nie poważa czysto logicznego podejścia, toteż przed monitorem częstokroć czuje się niby pingwin na pustyni. To człowiek zdyscyplinowany, potrafi umiejętnie gospodarować swoimi siłami, umie się należycie mobilizować, jednak potrafi być nazbyt formalny w nieprzewidzianych sytuacjach.
Bywa bierny, żyje w apatycznym zwątpieniu, aż ktoś obcy rozwiąże problem, pomagając mu nie ponosić odpowiedzialności. Uwielbia zachowywać się nietolerancyjnie, lubi upominać osoby dookoła, na całym całym globie jedynie on widzi sprawy dobrze, a więc szybko zraża do siebie pozostałych ludzi. Bywa pobożny, umie postrzegać fenomeny niedostrzegalne dla innych gapiów i w lakonicznym wystąpieniu potrafi zmieścić bezmiar emocji, więc często jest przewodnikiem duchowym dla innych. Uwielbia zachowywać się stanowczo, bardzo dobrze rozumie swoje pragnienia, ochoczo wdraża ogromne innowacje i rewolucje oraz nie stroni od zaczynania zwad. Jest to jednostka samodzielna, nie cierpi wszelkich praw i restrykcji, a zatem głupotą jest sądzenie, iż usłucha wydanych mu dyrektyw. Jest to osoba tolerancyjna, chętnie przyswaja wiedzę o nowatorskich i porywających rzeczach i raduje go różność życia i wspólników, dlatego bywa organizatorem prospołecznym walczącym o równość mniejszości. Jest to osobnik ponury, naturalne czarnowidztwo autentycznie utrudnia mu egzystencję, powodując u niego częstokroć nieuświadomione sabotowanie własnej pracy oraz zabierając mu żar pożądany do dokończenia rozpoczętych projektów. Jest to człowiek flegmatyczny, sfinalizowanie czegokolwiek na czas to dla niego niewykonalne zadanie, do swoich obowiązków ustosunkowuje się tak, jakby upływ czasu kompletnie nie miał związku z jego istotą. To osobnik ostrożny, wystrzega się pochopnych aktywności, skrupulatnie aranżuje najbłahsze manewry i pędzi ku bogactwu z wolna, jednakże systematycznie.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ skorpion, 21 listopada
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.