Skorpion, 16 listopada ☆ Panowie

Skorpion, 16 listopada ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz doświadczać nazbyt rewelacyjnego samopoczucia, pilnuj się by nie atakować osób w pobliżu.

zdrowie: zdrowie Ci dzisiaj dopisuje, nie obawiaj się zademonstrować wszystkim, co jesteś w stanie osiągnąć.

miłość: szarość w związku, wypracowanie zadowolenia wymaga w tym obszarze poważniejszego oddania.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Zodiakalny pan skorpion, który urodził się dnia 16 litopada, lubi zachowywać się konsekwentnie, mozoli się bez bezcelowych zrywów, umie się odpowiednio mobilizować, jednak potrafi być nadmiernie oficjalny w zaskakujących sytuacjach. Uwielbia zachowywać się uczuciowo, rozstrzygnięć trudności wypatruje w czarach i w znakach, nie współpracuje z domeną urządzeń technicznych, a zatem jego życie jest niespokojne i nieuładzone. To osoba cierpliwa, umie zdobyć biegłość w zagadnieniach narzucających konieczność długofalowej nauki, w liceum częstokroć osiąga dobre stopnie i często jest wyśmienitym nauczycielem. Bywa osobnikiem chwiejnym, nie potrafi podejmować metodycznych zobowiązań i ciężko jest mu pozostawać przy podjętych decyzjach, dlatego niezwykle trudno toczy się z nim dyskusje. Jest to człowiek wierny, jest bardzo dbały w stosunku do swojej drugiej połowy, usiłuje zachowywać się adekwatnie do swoich przekonań, lecz jego przyrodzona prawość umie rodzić paroksyzmy niechęci. To jednostka nietowarzyska, częstokroć jest odludkiem, ochoczo zajmuje się unikatowymi zainteresowaniami, ale doznaje problemów z nawiązywaniem przyjaźni z innymi osobami. Charakteryzuje się opiekuńczością, potrafi poświęcać się za kolegów i bardziej ceni bliskość z innymi aniżeli dobrobyt, więc często nęka go niedobór zwyczajnej, życiowej racjonalności.
Cechuje się kompromisowością, nie drażnią cudze gusty i osobników różnych i niekonwencjonalnych nie uznaje z marszu za zagrożenie, a więc stara się wystrzegać się nawiedzonych maniaków pochłoniętych wygłaszaniem najsłuszniejszych koncepcji. Jest to osoba silna, zrozumiale i starannie manifestuje swoje oczekiwania, nie odczuwa oporu przed unicestwianiem istniejącego ładu oraz nie odstępuje od realizowania długookresowych projektów dla tymczasowego i zwodniczego udogodnienia. Jest to człowiek bezwolny, traci energię na bezowocnym marudzeniu, aż druga osoba poweźmie werdykt, gwarantując mu nieprzerwany odpoczynek. To jednostka zaradna, postanowienia obiera na podstawie własnych rozważań, zatem niech ci nie wydaje się, iż usłucha przedstawionych mu pouczeń. Jest to człowiek przezorny, podejmuje próby, by nie reagować bez zastanowienia, bierze pod uwagę najrozmaitsze plany działań i pędzi ku bogactwu powoli, jednakże systematycznie. Znamionuje się fatalizmem, w każdym wypadku trapi go niepokój odnośnie sensowności realizowanych posunięć, owocując marnotrawieniem jego umiejętności oraz potęgując szansę następnych niepowodzeń. Jest to osobnik nietolerancyjny, zmaga się z każdym myślącym w inny sposób, jego współtowarzysze mają osądzać rzeczywistość identycznie jak on, toteż momentalnie zraża do siebie normalne osoby. Jest to jednostka flegmatyczna, nie można go zazwyczaj określić terminowym, umie wykroczyć poza wszelki realny plan czasowy, jakby upływ czasu zupełnie nie dotyczył jego postaci. Jest to człowiek uduchowiony, jest otwarty na czyjeś przeżycia i kłopoty i w lapidarnym wystąpieniu potrafi zmieścić morze namiętności, a zatem najistotniejsze jest dla niego wyszukanie miłośników dla swoich prac.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ skorpion, 16 listopada
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.