Skorpion, 11 listopada ☆ Panowie

Skorpion, 11 listopada ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: następny trywialny ranek, spróbuj jakoś tchnąć w niego zapał, nie gódź się aby przypływy melancholii zburzyły twoje projekty.

zdrowie: ze smutkiem trzeba donieść, że dzisiaj twoja kondycja jest nader marna, to jest niewskazany dzień do ciężkiej pracy.

miłość: przedstawiasz sobą uosobienie Wenus, o ile choćby zarzyczysz sobie, jesteś w stanie dostać każdą rzecz.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Pan skorpion urodzony dnia 11 litopada jest to człowiek konsekwentny, umie doprowadzić swoje zamierzenia do zyskownego zamknięcia, problemy nie potrafią łatwo go zdeprymować, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w wymagających tego sytuacjach. Znamionuje się szczerością, jest niezwykle serdeczny dla własnego współtowarzysza, do miłości podchodzi bardzo serio, lecz momentami w swoim zaangażowaniu dociera aż do braku powagi. Bywa osobnikiem uczuciowym, bardziej dociera do niego czucie aniżeli rozum, nie szanuje czysto logicznego postępowania, więc częstokroć wolałby przyjść na świat o stulecia dawniej. Jest to jednostka wytrwała, umie wykonać zadania niezmiernie nieciekawe dla normalnych osób, potrafi być wyrozumiałym i wrażliwym kolegą i często raduje go łowienie ryb. Charakteryzuje się altruizmem, jest aż nadto hojny i więcej ceni bliskość z innymi niż majętność, a zatem niekiedy samemu potrzebuje ratunku materialnego. Bywa chwiejny, nie umie wykazywać się zorganizowanymi zobowiązaniami i potrafi uaktualniać życiowe przekonania z godziny na godzinę, zatem niezwykle marnie sprawdza się jako głowa rodu lub instruktor. Cechuje się nietowarzyskością, jest regionalnym myślicielem zdystansowanym od rzeczywistości, ochoczo zajmuje się dziwnymi zainteresowaniami, ale tłum częstokroć bezgranicznie go krępuje.
Uwielbia zachowywać się stanowczo, na ogół pracuje gwałtownie i na wysokich obrotach, jeśli sytuacja tego wymaga, zdecydowanie i pragmatycznie udowadnia swoje oceny oraz nie pozwala się zbić z tropu. To osobnik przezorny, usiłuje nie odpowiadać intuicyjnie, dokładnie aranżuje wszelkie akcje i nie pokłada ufności w konceptach utworzonych w pośpiechu. Jest to człowiek ksenofobiczny, lubi wychowywać osoby w otoczeniu, jego znajomi muszą postrzegać sprawy tak samo jak on, a więc często wszczyna starcia z ludźmi. Częstokroć bywa apatyczny, ślimaczy się w oczekiwaniu, aż problem zostanie wyjaśniony przez innych, pomagając mu nie podejmować się obowiązków. To jednostka kompromisowa, posiada bardzo baczną i wielostronną psychikę i problemowo aktualizuje istniejące poglądy w konfrontacji z nowopoznanymi obserwacjami, toteż jest działaczem społecznym zabiegającym o równość osób marginalizowanych. Jest to osobnik fatalistyczny, przyrodzony fatalizm naprawdę utrudnia mu życie, sprowadzając go często do absolutnie niepotrzebnej klęski oraz potęgując szansę następnych porażek. Jest to człowiek powolny, jakiekolwiek scenariusze istnieją dla niego jedynie teoretycznie, do własnych obowiązków odnosi się tak, jakby wcale nie zabiegał o ukończenie swoich działań. To osoba samodzielna, decyzje obiera na kanwie osobistych rozważań, dlatego rozczaruje cię oczekiwanie, że będzie miał uznanie dla twoich nakazów i barier. Znamionuje się religijnością, jest wyczulony na cudze emocje i kłopoty i odczuwa wielki głód towarzyskiego uzewnętrzniania swoich wzruszeń, więc z reguły uprawia jakąś odmianę twórczości.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ skorpion, 11 listopada
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.