Ryba, 14 marca ☆ Panowie

Ryba, 14 marca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz doświadczać nadwyraz rewelacyjnego stanu psychicznego, spróbuj zrobić sobie jakąś rozrywkę.

zdrowie: ostrzegam, iż twoja sprawność jest niezwykle marna, to nieodpowiedni czas do dużej aktywności fizycznej.

miłość: prawie na pewno czeka Cię dołek w relacji z partnerem, najbezpieczniej będzie przebywać w swoim domostwie i zajmować się oglądaniu programów telewizyjnych.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Pan ryby urodzony dnia 14 marca bywa lękliwy, przesiedzenie burzy pod gołym niebem to dla niego autentycznie niemiłe przeżycie, jest bojaźliwy w towarzystwie nieznanych osób, pomimo tego że często jednakże usiłuje stawiać czoła tym atrybutom swojego temperamentu. To jednostka szczera, jest poważanym i słownym podwładnym, stara się działać odpowiednio do swoich poglądów, jednak jego przyrodzona sprawiedliwość potrafi owocować wybuchami awersji. Cechuje się wytrwałością, nieustępliwość dopomaga mu dojrzeć zależności niewidoczne dla innych ludzi, umie być wielkodusznym i empatycznym kompanem i częstokroć cieszy go łowienie ryb. Często bywa nielojalny, to odważny dyplomata ukazujący jednak tendencję do populizmu, potrafi zachowywać się nieszczerze, a więc koledzy życzą sobie unikać angażowania się z niego w układy. Jest to osobnik wszechstronny, wydaje się mieć zaplanowaną strategię na każdy dający się pomyśleć problem, niezwykle trudno go czymś zaskoczyć i umie współpracować prawie z każdą jednostką. To człowiek nietowarzyski, lubi przebywać, w swoich własnych myślach, potrafi poświęcić cały wieczór tajemniczym działaniom, lecz umieszczony na eksponowanym miejscu traci dużo ze swojej atrakcyjności. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, mozoli się bez bezcelowych sprintów, umie się adekwatnie mobilizować, jednak częstokroć brakuje mu inicjatywy potrzebnej w niespodziewanych wypadkach. Charakteryzuje się troskliwością, potrafi nadstawiać głowy za innych ludzi i bardziej ceni koleżeństwo aniżeli majętność, a zatem niekiedy samemu potrzebuje ratunku materialnego. Jest to osobnik wrażliwy, nie lęka się uczuciowych uniesień, nie poważa typowo rozumnego postępowania, toteż jego życie jest burzliwe i nieobliczalne. Bywa niestały, często nie starcza mu silnej woli i częstokroć nie umie dokończyć rozpoczętych spraw, dlatego bardzo źle spełnia się jako głowa rodu lub pedagog.
Jest to jednostka ponura, zawsze męczy go niepewność odnośnie prawidłowości przeprowadzanych posunięć, wyzwalając u niego często bezwiedne niszczenie własnej roboty oraz odbierając mu entuzjazm wymagany do finalizacji zaczętych przedsięwzięć. Jest to osoba nieuważna, jest przez cały czas czymś zajęty, aczkolwiek decyzja zwykle wyprzedza u niego rozważenie kwestii, więc nie radzi sobie z rozważaniem bardziej rozbudowanych koncepcji. To człowiek opanowany, pracuje z namysłem i rozważnie, zatem trwa niepodatny na powszechny rozgardiasz i męczy go współdziałanie z osobami dynamicznymi. Bywa uduchowiony, jest uczulony na cudze bodźce i kłopoty i jego dzieła potrafią niezmiernie wzruszać, a więc częstokroć jest mistrzem duchowym dla innych. Znamionuje się apatią, marnuje żywot na bezpłodnym gderaniu, aż drugi człowiek poweźmie werdykt, pozwalając mu nie ponosić odpowiedzialności. Jest to osobnik uległy, przeważnie szuka opiekuna i szefa, bo często zauważalnie nie wystarcza mu odwagi i bezproblemowo daje się sterować. To jednostka przezorna, dokłada starań, by nie odpowiadać emocjonalnie, skrupulatnie układa najsubtelniejsze akcje oraz śpieszy ku finansowemu dobrobytowi z wolna, ale metodycznie. Jest to osoba odpowiedzialna, obowiązek jest dla niego rzeczą nietykalną, jego pomysły nie kryją błędów, więc warto doszkalać się od niego skuteczności i funkcjonalności.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ ryba, 14 marca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.