Ryba, 11 marca ☆ Panowie

Ryba, 11 marca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje podejście do życia radykalnie zwyżkuje, wyrusz ujarzmiać świat.

zdrowie: siła wręcz Cię rozsadza, spożytkuj to najlepiej, jak tylko się da.

miłość: najprawdopodobniej czeka Cię problem w związku, najrozsądniej zostać w swoim lokum i oddawać się medytacjom.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Mężczyzna ryby urodzony dnia 11 marca to osoba elastyczna, nie marnuje tygodni na bezowocne ględzenie i świetnie improwizuje nawet w warunkach męczącego zamieszania. Częstokroć bywa wrażliwy, rozstrzygnięć problemów wygląda w urokach i w horoskopach, nie współpracuje z kulturą maszyn, dlatego wszechobecna technologia często oznacza dla niego autentyczną niedogodność. Jest to osobnik szczery, jest uczciwym i rzetelnym pracownikiem, jest niezwykle poważany przez znajomych, jednakże jego wrodzona sprawiedliwość umie powodować przypływy awersji. Bywa człowiekiem nieśmiałym, motocross nie jest rozrywką odpowiednią dla tej osoby, niezbyt ufa mało zapoznanym ludziom, chociaż częstokroć potrafi dobrze realizować się w dziedzinach niewymagających nadmiernego popisywania się. To jednostka opiekuńcza, jest wręcz przesadnie szczodry i jest wiecznym fantastą, więc czasem przeżywa komplikacje materialne. Jest to człowiek niezdecydowany, często brakuje mu konsekwencji i umie gwałtownie odpuścić na moment przed osiągnięciem celu, a zatem bardzo kiepsko spełnia się jako niańka lub nauczyciel. To jednostka wytrwała, potrafi być pobłażliwym i otwartym kolegą, w dawnych wiekach umiałby być mnichem notującym starych tomach i potrafi przyswoić sobie biegłość w sprawach narzucających konieczność długofalowego treningu. Znamionuje się zdyscyplinowaniem, mozoli się bez nieefektywnych sprintów, umie się prawidłowo mobilizować, jednak momentami nadto upiera się przy już opracowanych planach. Cechuje się nietowarzyskością, lubi bujać w obłokach, w swoich osobistych fantazjach, częstokroć potrafi okazywać niezwykłą wytrwałość przy naprawianiu podniszczonych mechanizmów, lecz gawiedź często bezgranicznie go krępuje. Bywa wiarołomny, staranie się o własną korzyść jest dla niego kardynalnym prawem, jako urzędas daje się poznać jako skorumpowany, toteż częstokroć jest rozeźlony na całe otoczenie.
Charakteryzuje się uduchowieniem, umie widzieć rzeczy niedostrzegalne dla innych gapiów i potrafi niezmiernie barwnie opisywać duchowe wrażenia innych, zatem fundamentalne jest dla niego wyszukanie odbiorców dla swoich dzieł. Znamionuje się ustępliwością, często musi poświęcać się realizacji lekceważonych przez siebie czynności, bo częstokroć zauważalnie nie starcza mu pewności siebie i przemoc i zuchwałość umieją wyegzekwować na nim odmianę punktu widzenia. To osobnik nieuważny, potrafi w okamgnieniu rozpatrzyć obszerną ilość wiadomości, ale decyzja przeważnie poprzedza u niego przemyślenie kwestii, a więc często sam nie rozumie całkowicie swoich posunięć. Jest to osoba spokojna, powoli celebruje umiłowane rytuały, toteż każdy czas z największą satysfakcją trwoni na odosobnionych refleksjach i z reguły pracuje sumiennie, aczkolwiek we własnym tempie. Bywa człowiekiem pasywnym, zwykle ma ochotę czekać, aż sytuacja zostanie rozwiązana poprzez innych, dopomagając mu ciągle bawić się swoimi rozważaniami. Cechuje się rozwagą, stroni od nierozważnych działań, rozważa rozliczne grafiki wydarzeń oraz nie wierzy pomysłom napisanym niestarannie. Znamionuje się słownością, zlecenie jest dla niego sprawą nietykalną, utrzymuje jednolity, jednakże efektywny rytm aktywności, dlatego powinno się doszkalać się od niego sprawności i ergonomiczności. To osobnik fatalistyczny, wszelką jego pracę hamuje chroniczny niedostatek śmiałości, owocując traceniem przez niego różnych wartościowych sposobności oraz skutkując nagłym wycofywaniem się przed końcem.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ ryba, 11 marca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.