Ryba, 26 lutego ☆ Panowie

Ryba, 26 lutego ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: poziom samopoczucia poniżej średniej, będzie ci niezbędne mnóstwo opanowania, by nie przeputać całego dnia na zbędnym narzekaniu.

zdrowie: stanowisz dziś wulkan energii, wyzyskaj ten stan najdoskonalej, jak tylko się da.

miłość: najprawdopodobniej nadszedł zły okres na poznawanie ludzi, najlepiej pozostać w swoim domostwie i poświęcać się porządkom.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Pan ryby, który urodził się dnia 26 lutego, to osobnik szczery, jest zacnym i słownym podwładnym, do związków odnosi się niezmiernie serio, jednak częstokroć w tej immanentnej przyjazności potrafi zapomnieć osobiste potrzeby. To osoba introwertyczna, ubóstwia bujać w obłokach, w swoich indywidualnych marzeniach, umie poświęcić całą dobę oryginalnym czynnościom, lecz wystawiony na scenie traci wiele ze swojej atrakcyjności. Lubi zachowywać się konsekwentnie, potrafi dociągnąć swoje przedsięwzięcia do szczęśliwego końca, postępuje w sposób przemyślany i zamierzony, jednak czasem zanadto przywiązuje się do wcześniej opracowanych projektów. Znamionuje się wszechstronnością, bardzo ciężko go czymś zdziwić i umie wpasować się w płynne okoliczności. Często bywa nieśmiały, survival nie jest zabawą właściwą dla tego człowieka, lubiany przez niego sposób działań charakteryzuje ostrożność, mimo że stara się jednakowoż szukać najrozmaitszych metod przełamania własnych mankamentów. To jednostka wytrwała, potrafi być wspaniałomyślnym i otwartym towarzyszem, sprawdza się w roli wziętego nauczyciela i umie wykonać sprawy niezwykle odpychające dla innych osób. Bywa człowiekiem chwiejnym, częstokroć nie starcza mu uporu i często nie potrafi skończyć zaczętych zadań, dlatego bardzo trudno toczy się z nim spory. Jest to osobnik opiekuńczy, fascynuje go zapewnianie radości innym ludziom i jest bujającym w chmurach idealistą, a zatem czasami doznaje komplikacji ekonomicznych. Bywa jednostką wiarołomną, zmienia fronty zależnie od klimatu, umie zachowywać się nieszczerze, toteż koledzy chcą wystrzegać się wchodzenia z niego w spółki. Bywa uczuciowy, łatwiej wpływa na niego czucie niż myślenie, lekceważy czysto logiczne postępowanie, zatem jego żywot jest niespokojny i nieobliczalny.
Jest to człowiek ostrożny, stroni od pośpiesznych aktywności, bacznie ogląda istniejące antycypacje i bazy danych oraz prze ku finansowemu dobrobytowi z namysłem, ale metodycznie. Cechuje się opanowaniem, pracuje powoli i ostrożnie, więc każdy dzień za dniem z największą satysfakcją trwoni na prywatnych kontemplacjach i potrafi zapanować nad sobą w stresujących sytuacjach. To osoba sumienna, jest niezmiernie zawzięty i zorganizowany, utrzymuje jednolite, aczkolwiek wydajne tempo działalności, a więc w długoterminowej perspektywie z reguły dystansuje krewkich wodzirejów. To jednostka ponura, przyrodzone czarnowidztwo autentycznie komplikuje mu egzystencję, skutkując marnotrawieniem jego potencjału oraz odbierając mu witalność konieczną do zakończenia rozpoczętych inicjatyw. To człowiek uduchowiony, bardzo poruszają go kłopoty innych osób i jest niezwykle zdolny plastycznie albo lingwistycznie, dlatego zazwyczaj trudni się jakąś formą działalności artystycznej. Bywa jednostką powierzchowną, nie odstręczają go pośpiech i zamieszanie, jednakże jego sądy częstokroć są niespecjalnie przezorne, toteż często miota się chaotycznie i bez ustalonego celu. Charakteryzuje się ustępliwością, samodzielne decydowanie może być dla niego bardzo nieprzyjemne, gdyż pozostałe osoby częstokroć uznaje za autorytety i siła i bezczelność umieją wyegzekwować na nim zmianę stanowiska. Bywa osobnikiem biernym, grzebie się zwlekając, aż drugi człowiek podejmie osąd, pozwalając mu stale zajmować się swoimi myślami.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ ryba, 26 lutego
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.