Ryba, 23 lutego ☆ Panowie

Ryba, 23 lutego ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: ranek jakich wiele, postaraj się go w jakiś sposób ocieplić, nie zezwól by zrządzenia gwiazd zepsuły twoje projekty.

zdrowie: to pora dosyć niezłej wydajności, ruszaj bez lęku na przód zmagać się o kolejne dni.

miłość: zapewne nadszedł kiepski dzień na zawieranie nieznanych relacji, najbezpieczniej wydaje się zostać w swoim domostwie i zajmować się medytacjom.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Ryba, który urodził się dnia 23 lutego, bywa jednostką nielojalną, to odważny działacz wykazujący mimo to upodobanie do kombinatorstwa, umie zachowywać się nieuczciwie, więc lepiej otrzaskani ludzie usiłują unikać z nim głębszych kontaktów. Jest to osoba wszechstronna, potrafi współdziałać niemal z każdą jednostką i świetnie improwizuje nawet w okolicznościach intensywnego rozgardiaszu. Jest to osobnik troskliwy, umie poświęcać się za przyjaciół i nie interesują go pieniądze i rozgłos, a zatem niekiedy samemu potrzebuje oparcia finansowego. Częstokroć bywa niestały, nie potrafi obstawać przy konsekwentnych decyzjach i umie zmieniać strategiczne założenia dwa razy dziennie, często chwyta się rozlicznych prac. Jest to człowiek zamknięty, rewelacyjnie bawi się w odosobnieniu, ochoczo poświęca się tajemniczym zainteresowaniom, lecz eksponowany na widoku publicznym gubi dużo ze swojego czaru. Jest to osoba strachliwa, bohaterskie osiągnięcia woli zostawić pozostałym ludziom, wybrany przez niego rodzaj aktywności charakteryzuje przezorność, chociaż próbuje działać rozsądnie i sumiennie. Cechuje się systematycznością, potrafi umiejętnie zawiadywać swoimi siłami, kłopoty nie umieją łatwo go odstręczyć, jednak nierzadko przesadnie przywiązuje się do już stworzonych pomysłów. Jest to jednostka wytrwała, wytrwałość w kroczeniu do mety częstokroć pomaga mu uzyskać dostatek, potrafi być wielkodusznym i empatycznym towarzyszem i radzi sobie w charakterze wziętego przewodnika. Bywa osobnikiem uczuciowym, łatwiej ujmuje go czucie niż intelekt, nie pokłada ufności w racjonalnym trybie rozwiązywania przeszkód, a więc wszechobecna industrializacja często jest dla niego prawdziwą dokuczliwością. To człowiek szczery, jest uczciwym i sumiennym podkomendnym, jest bardzo ceniony przez współtowarzyszy, ale jego spontaniczna sprawiedliwość umie powodować wybuchy antypatii.
Bywa pasywny, przeważnie pragnie czekać, aż ktoś obcy znajdzie rozwiązanie problemu, utrzymując go w rozkosznym odrętwieniu. Jest to osoba dalekowzroczna, to ostrożny i wytrawny strateg, uważnie bada istniejące bazy danych i antycypacje oraz nie polega na koncepcjach utworzonych byle jak. Znamionuje się pesymizmem, naturalne czarnowidztwo naprawdę utrudnia mu życie, popychając go częstokroć do rezygnowania z całkiem porządnie prezentujących się inicjatyw i skutkując gwałtownym porzucaniem działań przed zakończeniem. Jest to jednostka odpowiedzialna, zlecenie jest dla niego sprawą niepodważalną, jego projekty nie posiadają skaz, dlatego pomimo pozornej ociężałości zazwyczaj wciela w życie swoje plany. Bywa nieuważny, potrafi migiem przetrawić rozległą liczbę informacji, aczkolwiek nie stara się niczego do głębi zrozumieć, zatem nie realizuje z reguły historycznych diagnoz i poszukiwań. Charakteryzuje się uduchowieniem, jest wyczulony na cudze emocje i trudności i umie niezwykle barwnie prezentować duchowe odczucia innych, toteż istotne jest dla niego odnalezienie odbiorców dla własnych wytworów. Cechuje się spokojem, leniwie wykonuje umiłowane obrzędy, dlatego niezmiernie nienawidzi być popędzany i denerwuje go współdziałanie z ludźmi dynamicznymi. Jest to osobnik uległy, osobiste decydowanie może być dla niego bardzo stresujące, ponieważ często zasadniczo brakuje mu wiary w sukces i przemoc i bezczelność potrafią wymusić na nim rewizję opinii.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ ryba, 23 lutego
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.