Rak, 05 lipca ☆ Panowie

Rak, 05 lipca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz mieć dobre nastawienie, chwytaj życie za rogi, nie wiesz, kiedy przydarzy się następny taki okres.

zdrowie: przestrzegam, iż twoja wydajność jest niezwykle zła, dołóż starań, by unikać nadmiernej orki.

miłość: prawie na pewno nadchodzi dołek w związku, najmądzej wydaje się spędzić czas w mieszkaniu i zająć się porządkom.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Mężczyzna rak urodzony dnia 5 lipca jest to osoba cierpliwa, częstokroć jest fenomenalnym opiekunem, radzi sobie w charakterze lubianego przewodnika i wytrwałość dopomaga mu dostrzec zależności niezauważalne dla innych ludzi. Bywa jednostką empatyczną, rozstrzygnięć kłopotów szuka w czarach i w przepowiedniach, cyfry i kalkulacje zniechęcają go, zatem współczesna rzeczywistość często nie odpowiada mu. Jest to osobnik nietowarzyski, uwielbia spędzać czas, w swoich prywatnych myślach, potrafi poświęcić cały dzień tajemniczym czynnościom, jednakże odczuwa problemy z tworzeniem kontaktów z pozostałymi osobami. To człowiek dominujący, uważa się za osobę fachową w dowolnej sprawie i nie boi się osądu swojego zachowania, toteż źle sprawdza się podczas grupowych zajęć. Jest to osobnik niezdecydowany, nie umie jasno zdeklarować jednej opinii i nazbyt wiele razy zmienia sąd odnośnie kierunku swojej pracy, dlatego niezmiernie ciężko prowadzi się z nim negocjacje. To jednostka przebojowa, rozpoczyna w tym samym czasie przeróżne zadania i aktywizuje kolegów swoim nieposkromionym entuzjazmem. Cechuje się metodycznością, ukazuje nieustępliwość i siłę charakteru, potrafi się należycie motywować, jednak kiepsko daje sobie radę z prędko przeistaczającymi się warunkami.
Charakteryzuje się męstwem, nie zatrważają go żadne przeciwności, gdyż umie przezwyciężyć własny lęk i pragnie działać na wysokich obrotach. Jest to człowiek dalekowzroczny, to przezorny i wytrawny dowódca, z uwagą analizuje dostępne dane statystyczne i predykcje oraz nie ufa projektom wykonanym niestarannie. Jest to jednostka pobożna, potrafi dostrzegać zjawiska nieuchwytne dla innych obserwatorów i jego wytwory umieją bardzo wzruszać, więc częstokroć jest guru mentalnym dla innych. Jest to osobnik subtelny, można mu zlecić wykonywanie ambitnych zleceń, które mają związek z zagadnieniami niezwykle drażliwymi i okażą niewykonalni dla jego mnogich prekursorów. Jest to człowiek posępny, najbłahszą jego aktywność krępuje notoryczny niedobór asertywności, powodując tracenie jego potencjału oraz owocując niespodziewanym porzucaniem działań w połowie drogi. Jest to osoba opanowana, jest to prawdziwy funkcjonariusz, a zatem niezmiernie nie cierpi być nadzorowany i zazwyczaj pracuje rzetelnie, ale w swoim tempie. Jest to jednostka samodzielna, naprawdę kocha się w zupełnej niezależności decydowania, a więc niech ci nie roi się, że podda się komuś bez konfrontacji.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ rak, 05 lipca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.