Rak, 17 lipca ☆ Panowie

Rak, 17 lipca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz mieć specjalnie dobrego samopoczucia, uważaj żeby nie zachowywać się agresywnie względem ludzi dokoła.

zdrowie: z przykrością wypada donieść, że twoja wydolność jest ogromnie niezadowalająca, to niewskazany czas do dużej aktywności fizycznej.

miłość: skieruj uwagę na swój związek, ponieważ prawdopodobnie nadchodzi lichy czas w miłości.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Pan rak urodzony w dniu 17 lipca to człowiek wytrwały, potrafi urzeczywistnić zadania niezmiernie odstręczające dla normalnych osób, na uczelni często osiąga fenomenalne oceny i częstokroć jest idealnym przewodnikiem. Bywa jednostką zmienną, jego przekonania i stanowiska często są wewnętrznie sprzeczne i umie raptownie poddać się na moment przed uzyskaniem finału, częstokroć ima się najrozmaitszych zajęć. Znamionuje się introwertyzmem, ubóstwia spędzać czas, w swoich własnych marzeniach, ochoczo poświęca się niezwykłym zainteresowaniom, ale doświadcza kłopotów z inicjowaniem przyjacielskich stosunków z pozostałymi ludźmi. Jest to osobnik energiczny, dobrze wytrzymuje niespokojną działalność, drażni go lenistwo i pragnie stwarzać niekonwencjonalne rzeczy. Bywa osobą uczuciową, wierzy ezoteryce, nie polega na naukowej metodzie likwidowania przeszkód, dlatego powszechna technologia często oznacza dla niego niezaprzeczalną zmorę. Bywa władczy, czuje się jednostką kompetentną w każdym zagadnieniu i nie zamartwia się ocenianiem swojego zachowania, a zatem marnie spełnia się w trakcie kolektywnych czynności. Charakteryzuje się konsekwencją, potrafi umiejętnie wykorzystywać swoje siły, funkcjonuje w sposób rozsądny i sprawdzony, jednak czasami zanadto przyzwyczaja się do uprzednio stworzonych projektów.
To człowiek kulturalny, nie lęka się podejmować się rozsądzania sprzeczek, które potrzebują wielkiej porcji politycznej delikatności i okażą niewykonalni dla jego mnogich poprzedników. Cechuje się męstwem, umie wykonać sprawy nierealne dla innych ludzi, bowiem potrafi przezwyciężyć własny lęk i okazuje duże opanowanie. To osobnik fatalistyczny, na obieranych poprzez niego werdyktach zaważa z reguły mniemanie o swojej niefortunnej doli, powodując marnowanie jego talentu oraz odbierając mu wigor konieczny do zakończenia zaczętych inicjatyw. To osoba rozważna, to ostrożny i śmiały dowódca, rozpatruje różnorodne harmonogramy wydarzeń i śpieszy ku bogactwu z wolna, lecz systematycznie. Bywa pobożny, umie widzieć zjawiska niedostrzegalne dla pozostałych obserwatorów i doznaje potężnego pragnienia jawnego manifestowania swoich uczuć, zatem najistotniejsze jest dla niego wyszukanie widzów dla własnych wytworów. Jest to człowiek niezależny, nie znosi realizowania zewnętrznych rozkazów, toteż nonsensem jest sądzenie, iż zrealizuje oznajmione mu dyspozycje. Jest to jednostka spokojna, nie nudzi go gorliwe wykonywanie nudnych obowiązków, więc potrafi właściwie uhonorować osobliwy artyzm i umie zachować opanowanie w nerwowych sytuacjach.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ rak, 17 lipca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.