Rak, 16 lipca ☆ Panowie

Rak, 16 lipca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz mieć niezły humor, ciesz się życiem, nie wiesz, kiedy przydarzy się powtórnie porównywalny czas.

zdrowie: obawiam się, że twoja kondycja jest ogromnie fatalna, to zły czas do ciężkiej pracy.

miłość: buzuje w tobie blask miłości, jeżeli chociaż zechcesz, możesz uzyskać wszystko.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Astrologiczny pan rak urodzony w dniu 16 lipca jest to osoba empatyczna, łatwiej oddziałuje na niego przeczucie aniżeli inteligencja, kalkulacje i cyfry odpychają go, dlatego często wolałby przyjść na świat o wieki temu. Charakteryzuje się metodycznością, konsekwentnie dąży do celu, przeszkody nie potrafią szybko go zrazić, jednak częstokroć brakuje mu pomysłowości nieodzownej w naglących wypadkach. To jednostka niestała, często nie wystarcza mu hartu ducha i umie nagle zrezygnować niedługo przed zdobyciem mety, więc niezmiernie słabo sprawdza się jako głowa rodu lub belfer. To osobnik aktywny, wyzwania przezwycięża szturmem i płonie niezwykłym żarem. Jest to człowiek zamknięty, jest regionalnym mądralą odciętym od życia, potrafi poświęcić cały dzień tajemniczym czynnościom, ale gawiedź częstokroć zupełnie go konsternuje. Cechuje się wytrwałością, umie zdobyć sprawność w zagadnieniach wymagających długiego przeszkolenia, w szkole często uzyskuje fenomenalne stopnie i potrafi być pobłażliwym i wrażliwym przyjacielem. To jednostka apodyktyczna, jest naturalnym wcieleniem pruskiego oficera i częstokroć nie wie o społecznym postrzeganiu swojej persony, toteż często przeobraża się w opuszczonego i niepopularnego zarządcę.
Jest to osoba odważna, umie wykonać zadania niemożliwe dla innych ludzi, gdyż pracuje nad tym, by nie skupiać się na lęku i jawi się pozostałym ludziom niewzruszoną kolumną. Jest to jednostka kulturalna, można mu polecić wykonanie ryzykanckich zleceń, które wiążą się z potrzebą wykorzystania pomysłowych i wielokrotnie dość zawiłych uzasadnień i okażą nierealni dla jego licznych poprzedników. Jest to człowiek pesymistyczny, na obieranych przez niego osądach zaważa przeważnie przekonanie o swojej kiepskiej passie, prowokując u niego częstokroć nieświadome niszczenie własnego działania oraz zabierając mu dynamizm niezbędny do finalizacji zaczętych inicjatyw. Znamionuje się niezależnością, postanowienia obiera na podstawie osobistych przemyśleń, a zatem niech ci nie wydaje się, iż usłucha oznajmionych mu przykazań. Jest to osoba przezorna, próbuje nie zachowywać się odruchowo, analizuje przeróżne plany posunięć i nie darzy zaufaniem konceptów utworzonych w pośpiechu. Często bywa uduchowiony, bardzo dotykają go kłopoty innych ludzi i w oszczędnej przemowie potrafi ująć bezmiar wzruszeń, a więc zazwyczaj zajmuje się jakąś odmianą twórczości. Jest to jednostka opanowana, jest to urodzony urzędnik, zatem jest nieczuły na zbiorowy rozgardiasz i umie zachować samokontrolę w stresujących sytuacjach.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ rak, 16 lipca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.