Rak, 15 lipca ☆ Panowie

Rak, 15 lipca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: humor w dolnym obszarze stanów średnich, będziesz potrzebować wiele opanowania, by pomimi tego działać względnie sensownie.

zdrowie: kondycja Ci dzisiaj służy, nie bój się pokazać innym, na co cię stać.

miłość: prawie na pewno czeka Cię nieodpowiedni okres na zawieranie nieznanych związków, najbezpieczniej wydaje się siedzieć w domu i zajmować się ćwiczeniom.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Zodiakalny mężczyzna rak, który przyszedł na świat dnia 15 lipca, charakteryzuje się wytrwałością, częstokroć jest wyśmienitym wychowawcą, potrafi przyswoić sobie biegłość w zagadnieniach narzucających konieczność długofalowego treningu i w dawnych stuleciach umiałby być kopistą piszącym zdobionych tomach. Cechuje się introwertyzmem, często bywa samotnikiem, chętnie zajmuje się ekscentrycznymi hobby, lecz doznaje kłopotów z tworzeniem kontaktów z innymi ludźmi. To osobnik aktywny, pragnie żyć w permanentnym ruchu, jest bardzo produktywny w pracy i realizuje jednocześnie rozliczne sprawy. To osoba empatyczna, prędzej wpływa na niego przeczucie niż inteligencja, nie współpracuje z kulturą urządzeń technicznych, dlatego częstokroć wolałby urodzić się o wieki dawniej. Często bywa autokratyczny, zachowuje się niczym hultaj i czyjś sprzeciw nie ma dla niego znaczenia, toteż częstokroć przeistacza się w odosobnionego i wyalienowanego władcę. To jednostka metodyczna, potrafi dowieść swoje plany do korzystnego finiszu, pracuje w sposób rozumny i zamierzony, jednak umie być zbytnio konwencjonalny w zaskakujących okolicznościach. Jest to człowiek niestały, często brakuje mu konsekwencji i ciężko jest mu obstawać przy podjętych decyzjach, częstokroć irytuje swoich wspólników.
Znamionuje się zaradnością, postanowienia obiera na podłożu własnych rozważań, a więc niech ci nie roi się, że posłucha zaordynowanych mu poleceń. Charakteryzuje się męstwem, nie przerażają go nijekie przeciwności, bo dąży do tego, by przeważnie nie lękać się na zapas i jakiekolwiek przeszkody raczej nie trwożą go. Jest to osobnik taktowny, można mu zlecić realizację ambitnych zadań, które mają związek z dziedzinami niezwykle drażliwymi i okażą niemożliwi dla jego mnogich prekursorów. To jednostka ponura, najdrobniejszą jego aktywność ogranicza stały brak wiary w sukces, wyzwalając u niego często nieświadome sabotowanie swojego działania oraz powodując niespodziewane zniechęcanie się w połowie drogi. Jest to człowiek pobożny, dysponuje kreatywną i niezmiernie otwartą osobowością i w krótkiej przemowie potrafi umieścić bezmiar wzruszeń, a zatem częstokroć jest nauczycielem mentalnym dla innych. Cechuje się rozwagą, próbuje nie reagować intuicyjnie, układa roztropne harmonogramy oraz nie ufa konceptom stworzonym niestarannie. Znamionuje się opanowaniem, nie nuży go pracowite realizowanie monotonnych zleceń, zatem każdy rok po roku z największą satysfakcją spędza na samotnych refleksjach i męczy go współpraca z osobami pospiesznymi.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ rak, 15 lipca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.