Rak, 14 lipca ☆ Panowie

Rak, 14 lipca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: czega na ciebie zadowalające samopoczucie, chwytaj życie za rogi, nie wiesz przecież, kiedy będzie jeszcze jeden taki dzień w kalendarzu.

zdrowie: bywało lepiej, weź się do jakieś średnio wymagającej aktywności.

miłość: znudzenie w sferze uczuć, osiągnięcie satysfakcji nakazuje tutaj większego wkładu.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Rak urodzony dnia 14 lipca to człowiek przedsiębiorczy, emanuje wewnętrznym ogniem i haruje jak automat. Jest to osobnik metodyczny, mozoli się bez bezcelowych zrywów, umie się prawidłowo inspirować, jednak częstokroć nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w narzucających konieczność tego okolicznościach. To jednostka wytrwała, potrafi osiągnąć sprawność w dziedzinach wymagających długofalowego przeszkolenia, na uczelni często osiąga bardzo dobre noty i częstokroć jest idealnym mentorem. To osoba introwertyczna, wspaniale funkcjonuje samotnie, umie poświęcić cały dzień oryginalnym czynnościom, aczkolwiek gawiedź często totalnie go peszy. To człowiek niezdecydowany, nie potrafi wybrać jednego stanowiska i częściej niż to wskazane modyfikuje opinię odnośnie celu swojego działania, dlatego niezwykle trudno wszczyna się z nim spory. Częstokroć bywa emocjonalny, rozstrzygnięć trudności wygląda w urokach i w znakach, nie ceni świata matematycznego, zatem teraźniejsze życie często nie podoba się mu. Częstokroć bywa władczy, uważa się za jednostkę fachową w dowolnej sprawie i przemawianie do jego rozsądku często nie przynosi efektów, więc częstokroć natyka się na bierny opór wobec swoich aktywności.
Cechuje się pobożnością, niezmiernie dotykają go problemy innych osób i umie bardzo plastycznie przedstawiać psychiczne przeżycia innych, toteż często jest guru duchowym dla innych. Charakteryzuje się spokojem, działa leniwie oraz bez pośpiechu, a zatem lubi ospałe, relaksujące zawody i potrafi nie stracić głowy w stresujących sytuacjach. Jest to jednostka posępna, na przedsiębranych przez niego werdyktach ciąży zazwyczaj przeświadczenie o swoim niepomyślnym losie, popychając go częstokroć do zarzucania zupełnie przyzwoicie rokujących projektów oraz odbierając mu energię wymaganą do sfinalizowania rozgrzebanych inicjatyw. To osobnik odważny, umie wykonać zadania niemożliwe dla pozostałych ludzi, bowiem świetnie radzi sobie w złożonych warunkach i uwielbia żyć dynamicznie. To człowiek grzeczny, daje radę wypatrzyć produktywne obejścia komplikacji, które jawią się nierealnymi a nawet stukniętymi i mierzące się z nimi osoby zwykle prędko prowadzą do poddania się. Znamionuje się dalekowzrocznością, wystrzega się nieprzemyślanych działań, kreuje wyrafinowane harmonogramy oraz nie pokłada ufności w koncepcjach utworzonych byle jak. To osobnik niezależny, czuje niechęć do wdrażania zewnętrznych rozkazów, a więc bezsensem jest sądzenie, że podporządkuje się oznajmionym mu dyrektywom.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ rak, 14 lipca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.