Rak, 12 lipca ☆ Panowie

Rak, 12 lipca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje nastawienie ogromnie zwyżkuje, idź na całość.

zdrowie: będziesz się dzisiejszego dnia czuć raczej przeciętnie, weź się do jakieś rutynowej pracy.

miłość: prawie na pewno przyszedł zły okres na zawieranie nowych związków, najbezpieczniej przebywać w swoim lokum i oddać się bobby.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Astrologiczny mężczyzna rak, który przyszedł na świat dnia 12 lipca, bywa jednostką zmienną, jego opinie i przekonania często są niespójne i umie nagle odpuścić na chwilę przed uzyskaniem finału, częstokroć wkurza swoich współpracowników. Jest to osobnik empatyczny, bardziej dociera do niego szósty zmysł niż intelekt, cyfry i obliczenia nie pociągają go, toteż jego życie jest burzliwe i nieuładzone. Jest to osoba zamknięta, dobrze bawi się bez towarzystwa, często potrafi okazywać niesamowity upór przy remoncie zużytych sprzętów, jednakże eksponowany na scenie gubi wiele ze swojego powabu. Charakteryzuje się wytrwałością, w dawnych stuleciach umiałby być mnichem kaligrafującym starożytnych tomach, potrafi być wielkodusznym i otwartym kompanem i umie uważnie czekać na odpowiednią chwilę. Częstokroć bywa dominujący, jest prawdziwą personifikacją pruskiego oficera i przemawianie do jego rozsądku często nie daje rezultatu, więc częstokroć staje się wyobcowanym i nielubianym przywódcą. To człowiek energiczny, uwielbia tworzyć oryginalne projekty i irytuje go brak zajęcia. Znamionuje się konsekwencją, wykonuje pracę bez bezcelowych zrywów, potrafi się należycie motywować, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w narzucających konieczność tego okolicznościach.
Jest to osobnik dzielny, niezwykle rzadko lęka się zaskakujących przeszkód, ponieważ stara się nie myśleć o lęku i jawi się innym ludziom nieugiętą skałą. Cechuje się niezależnością, naprawdę kocha zupełną autonomię wyboru, a zatem rozczaruje cię uważanie, iż będzie miał uznanie dla twoich barier i przykazań. Bywa jednostką pobożną, na ogół jest znacznie bardziej pobudliwy niż gros społeczeństwa i umie bardzo barwnie prezentować wewnętrzne doznania innych, dlatego przeważnie uprawia jakiś gatunek działalności artystycznej. To osobnik przewidujący, to dalekowzroczny i odważny strateg, bierze pod uwagę różnorodne harmonogramy wydarzeń oraz nie pokłada ufności w koncepcjach sporządzonych na kolanie. Znamionuje się fatalizmem, na podejmowanych poprzez niego werdyktach kładzie się cieniem zazwyczaj przeświadczenie o swoim niefortunnym losie, skutkując traceniem przez niego licznych pożytecznych sposobności i potęgując ryzyko kolejnych przegranych. Charakteryzuje się zrównoważeniem, powoli odprawia ulubione rytuały, a więc potrafi zrozumieć wystudiowaną wirtuozerię i męczy go współpraca z osobami dynamicznymi. Jest to człowiek subtelny, nie obawia się brać się za rozsądzanie utarczek, które potrzebują potężnej dozy politycznej subtelności i walczące z nimi osoby zwykle w mig prowadzą do rezygnacji.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ rak, 12 lipca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.