Rak, 01 lipca ☆ Panowie

Rak, 01 lipca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: czeka cię korzystne podejście do życia, rzuć się w wir życia, takich dni w życiu nie ma za dużo.

zdrowie: witalność po prostu kipi w Twym wnętrzu, wyzyskaj ten stan najlepiej, jak tylko możesz.

miłość: włóż dużo serca w swoje uczucia do najbliższej osoby, bo możliwe, iż nadchodzi niezadowalający moment w związku.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Zodiakalny mężczyzna rak, który urodził się dnia 1 lipca, bywa autokratyczny, jest urodzonym ucieleśnieniem kaprala i często nie wie o publicznej percepcji swojej persony, toteż jest niepopularny w swoim środowisku. Cechuje się systematycznością, pracuje bez nieskutecznych zrywów, problemy nie potrafią prędko go odstręczyć, jednak częstokroć nie daje rady wykazywać się kreatywnością w narzucających konieczność tego okolicznościach. Jest to jednostka przebojowa, posiada nieprzebrane rezerwy energii, przeszkody przezwycięża z marszu i odpoczywa dynamicznie. To człowiek wrażliwy, bardziej dociera do niego serce niż intelekt, nie polega na naukowym trybie likwidowania kłopotów, zatem jego życie jest burzliwe i niesforne. To osoba cierpliwa, umie wykonać zadania bardzo zniechęcające dla innych ludzi, często bawi go łowienie ryb i częstokroć jest wyśmienitym przewodnikiem. Bywa osobnikiem niestałym, nie potrafi trwać przy konsekwentnych decyzjach i umie raptownie zniechęcić się niedługo przed osiągnięciem mety, dlatego niezmiernie trudno toczy się z nim dyskusje. Jest to jednostka introwertyczna, często jest odludkiem, ochoczo zajmuje się wymyślnymi zamiłowaniami, lecz ma trudności z tworzeniem bliskich stosunków z normalnymi osobami.
Znamionuje się fatalizmem, naturalne czarnowidztwo autentycznie utrudnia mu egzystencję, doprowadzając go częstokroć do kompletnie zbędnego fiaska oraz zwiększając groźbę kolejnych przegranych. To człowiek odważny, nie trwożą go żadne przeciwności, bowiem dąży do tego, by nie myśleć o lęku i dowolne trudności zazwyczaj nie przerażają go. Jest to osobnik spokojny, nie nuży go pracowite wykonywanie nieurozmaiconych zleceń, a zatem jest niewrażliwy na powszechną krzątaninę i na ogół mozoli się rzetelnie, ale we własnym rytmie. Jest to jednostka przewidująca, to ostrożny i śmiały strateg, konstruuje przemyślane plany oraz prze ku bogactwu mozolnie, jednakże konsekwentnie. To osoba uduchowiona, dysponuje artystyczną i niezwykle otwartą osobowością i jego prace potrafią bardzo pobudzać, więc często bywa opiekunem duchowym dla innych. Jest to człowiek grzeczny, można mu polecić wykonanie ryzykownych misji, które przedstawiają sobą niezaprzeczalne wyzwanie także dla kompetentnych i przebiegłych graczy politycznych i ścierające się z nimi osoby zwykle szybko skłaniają do rezygnacji. Charakteryzuje się zaradnością, nie znosi wszelkich reguł i barier, a więc szaleństwem jest zakładanie, iż ulegnie komuś bez walki.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ rak, 01 lipca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.