Rak, 23 czerwca ☆ Panowie

Rak, 23 czerwca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz doznawać specjalnie korzystnego humoru, uważaj żeby nie atakować innych ludzi.

zdrowie: twoja kondycja jest dość licha, miej dla siebie wyrozumiałość i nie zabieraj za czasochłonne prace.

miłość: nakieruj uwagę na swoje uczucia do bliskiej osoby, bowiem możliwe, iż czeka Cię niezadowalający okres w związku.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Astrologiczny pan rak urodzony w dniu 23 czerwca jest to osobnik nietowarzyski, bywa prywatnym myślicielem oderwanym od codzienności, ochoczo zajmuje się niezwykłymi zamiłowaniami, jednak gawiedź częstokroć zupełnie go krępuje. To jednostka wrażliwa, nie obawia się lirycznych wzruszeń, nie docenia typowo racjonalnej metodologii, więc nagminnie obecna technologia często oznacza dla niego niezaprzeczalną zgryzotę. To człowiek aktywny, nie potrafi siąść spokojnie, posiada nieskończone pokłady energii i jest niezmiernie wydajny w pracy. Znamionuje się cierpliwością, umie urzeczywistnić zadania bardzo nieatrakcyjne dla normalnych osób, potrafi być pobłażliwym i empatycznym kompanem i częstokroć ekscytuje go łowienie ryb. To osobnik metodyczny, pracuje bez nieskutecznych zrywów, funkcjonuje w sposób roztropny i zamierzony, jednak często nie wystarcza mu wszechstronności koniecznej w niespodziewanych wypadkach. To jednostka dominująca, nie lubi kwestionowania swoich koncepcji i cudzy sprzeciw nie ma dla niego znaczenia, zatem marnie sprawdza się w trakcie grupowych działań. To człowiek niekonsekwentny, częstokroć brakuje mu silnej woli i trudno jest mu trzymać się podjętych decyzji, często irytuje swoich współpracowników.
Cechuje się niezależnością, nie znosi jakichkolwiek norm i barier, toteż bezsensem jest przewidywanie, że będzie przestrzegał twoich restrykcji i instrukcji. To osoba śmiała, niezwykle rzadko jest zaniepokojony nieznanymi trudnościami, bo dokłada starań, by zwykle nie martwić się z wyprzedzeniem i wydaje się innym ludziom nieporuszonym kamieniem. To osobnik przewidujący, wystrzega się nieroztropnych aktywności, kreuje wyrafinowane plany oraz nie ufa pomysłom stworzonym na kolanie. To jednostka pobożna, dysponuje artystycznym i niezmiernie otwartym umysłem i umie niezwykle plastycznie przedstawiać psychiczne przeżycia innych, a zatem na ogół trudni się jakimś rodzajem twórczości. Charakteryzuje się fatalizmem, zawsze gryzie go powątpiewanie odnośnie prawidłowości wykonywanych ruchów, skutkując marnotrawieniem jego zdolności oraz owocując nagłym rezygnowaniem przed końcem. Znamionuje się opanowaniem, niespiesznie odprawia ulubione ceremonie, a więc odczuwa pociąg do niespiesznych, wyciszających zajęć i drażni go współdziałanie z ludźmi pospiesznymi. To osobnik taktowny, potrafi wykaraskać się z powikłanych i niebezpiecznych okoliczności, które przedstawiają sobą prawdziwą przeszkodę również dla rasowych i błyskotliwych dyplomatów i walczące z nimi osoby przeważnie w krótkim czasie popychają do kapitulacji.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ rak, 23 czerwca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.