Panna, 21 września ☆ Panowie

Panna, 21 września ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz doświadczać specjalnie rewelacyjnego humoru, postaraj się zrobić sobie jakąś fraję.

zdrowie: bywało lepiej, weź się do jakieś typowej działalności.

miłość: włóż dużo serca w swój związek, bowiem niewykluczone, iż nastąpią tutaj nagłe trudności.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Panna, który przyszedł na świat dnia 21 września, to osobnik konsekwentny, konsekwentnie dąży do mety, przeszkody nie potrafią prędko go odstręczyć, jednak umie być przesadnie oficjalny w zaskakujących okolicznościach. Bywa człowiekiem drobiazgowym, widzi budowlę jako potężną gromadę drobiazgów i nie dostrzega obrazu ogółu, dlatego niestety potrafi utknąć na cały miesiąc w działaniu. To jednostka strachliwa, stroni od siedzenia w ciemności, wybrany przez niego tryb aktywności cechuje przezorność, chociaż usiłuje jednak wyszukiwać rozliczne taktyki przekroczenia własnych wad. To osoba lojalna, jest poważanym i słownym podwładnym, stara się zachowywać się adekwatnie do swoich poglądów, aczkolwiek czasem w swojej lojalności sięga aż do przesady. To człowiek wytrwały, umie wykonać zadania niezwykle odpychające dla normalnych osób, w liceum częstokroć uzyskuje fenomenalne oceny i potrafi być wielkodusznym i empatycznym kolegą. Często bywa wrażliwy, rozwiązań trudności wypatruje w czarach i w horoskopach, nie współdziała ze światem komputerów, zatem przed klawiaturą częstokroć reaguje jak ryba na brzegu. To osobnik konwencjonalny, chce dysponować kompletną repliką na dowolną dającą się pomyśleć zaczepkę, wydaje się być na stałe zacięty w niezmiennej metodzie zachowania, a więc jest to doskonały mistrz ceremonii. Jest to człowiek tradycjonalistyczny, z największą satysfakcją postępuje zawsze analogicznie jak poprzednio, w swoich dzieciach najchętniej postrzegałby własne kopie, a zatem często czuje się zagubiony w dzisiejszym, otoczeniu.
Częstokroć bywa ustępliwy, z reguły szuka szefa i przewodnika, gdyż często zasadniczo brakuje mu asertywności i zanadto szybko ulega cudzym naciskom. Cechuje się powolnością, nie szacuje wyłącznie w oparciu o wygląd, bo w największym stopniu ceni funkcjonalność i każdy obiekt musi mieć dla niego jakieś zastosowanie. To osoba sumienna, jest niezmiernie zawzięty i metodyczny, utrzymuje monotonny, ale skuteczny rytm pracy, toteż mimo fałszywej opieszałości zwykle wciela w życie swoje koncepcje. Jest to jednostka ostrożna, dokłada starań, by nie odpowiadać intuicyjnie, uważnie przegląda posiadane zbiory danych i predykcje oraz nie pokłada ufności w konceptach napisanych w pośpiechu. Jest to człowiek zrównoważony, wygląda jak średniowieczny mistyk, więc lubi ospałe, spokojne czynności i na ogół pracuje odpowiedzialnie, lecz we własnym tempie.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ panna, 21 września
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.