Panna, 20 września ☆ Panowie

Panna, 20 września ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: samopoczucie do bani, będzie ci potrzene dużo hartu ducha, aby nie stracić całego dnia na niepotrzebnym rozpaczaniu nad swoją dolą.

zdrowie: twoja sprawność jest stosunkowo licha, nie przeforsowuj się i nie rzucaj na czasochłonne prace.

miłość: z całą pewnością rozumiersz, czego potrzebujesz w życiu emocjonalnym, zdobądź sprawy których pożądasz.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Panna urodzony w dniu 20 września uwielbia zachowywać się uczuciowo, pokłada ufność w astrologii, liczby i obliczenia zniechęcają go, a więc przed maszyną liczącą często zachowuje się niczym pingwin na pustyni. To jednostka konsekwentna, mozoli się bez niepotrzebnych sprintów, umie się właściwie mobilizować, jednak częstokroć nie daje rady błyszczeć elokwencją w narzucających konieczność tego okolicznościach. To osoba skrupulatna, grzęźnie w szczegółach i często nie potrafi spostrzec sedna sprawy, dlatego niestety częstokroć nie potrafi podjąć błyskawicznych i odpowiednich do warunków działań. Często bywa konwencjonalny, jego styl życia jest częstokroć rutynowy, wydaje się być na zawsze zacięty w nieodmiennym sposobie funkcjonowania, zatem jest to optymalny organizator. To osobnik wierny, przyjaciele są dla niego niezmiernie cenni, oddanie w małżeństwie jest dla niego rzeczą nie budzącą wątpliwości, jednakże jego przyrodzona praworządność umie być powodem erupcji antypatii. To człowiek wytrwały, potrafi uważnie oczekiwać na stosowną okazję, na studiach często osiąga wybitne lokaty i umie być pobłażliwym i wrażliwym kolegą. Częstokroć bywa trwożliwy, przeczekanie burzy na dworze to dla niego autentycznie niemiłe doznanie, preferowany przez niego charakter aktywności cechuje dalekowzroczność, mimo że stara się jednak wyszukiwać rożne strategie przekroczenia własnych wad. To jednostka konserwatywna, unika nawet drobnych ekscentryzmów i zmian, jego wspólnicy mają obowiązek oceniać wszystko identycznie jak on, więc często wchodzi w zażarte utarczki z własnymi pociechami.
Jest to osoba flegmatyczna, nie wartościuje wyłącznie po wyglądzie, bowiem najważniejsza jest dla niego faktyczna funkcjonalność i usiłuje działać wedle obranych scenariuszy. To jednostka przezorna, próbuje nie reagować intuicyjnie, cierpliwie analizuje dostępne informacje i prognozy oraz prze ku dostatkowi powoli, ale metodycznie. To osobnik opanowany, niespiesznie przeprowadza ulubione obrzędy, a zatem bardzo nie znosi być poganiany i irytuje go współpraca z ludźmi kąpanymi w gorącej wodzie. To osoba odpowiedzialna, to niekwestionowany ideał przodownika pracy, jego koncepcje nie kryją skaz, toteż pomimo iluzorycznej flegmatyczności zazwyczaj wciela w życie swoje pomysły. To osobnik ustępliwy, przeważnie wygląda zwierzchnika i opiekuna, ponieważ pozostałe jednostki częstokroć bierze za opiniotwórców i bez problemów pozwala się prowadzić.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ panna, 20 września
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.