Panna, 17 września ☆ Panowie

Panna, 17 września ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jeszcze jeden sztampowy poranek, spróbuj go w jakiś sposób ubarwić, nie pozwól by wybryki gwiazd zepsuły twoje zamierzenia.

zdrowie: twoja sprawność jest stosunkowo niezadowalająca, nie przemęczaj się oraz nie zabieraj za wielkie zadania.

miłość: uosabiasz ucieleśnienie Wenus, jeżeli tylko zarzyczysz sobie, jesteś w stanie kreować kontruktywne relacje.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Zodiakalny mężczyzna panna urodzony dnia 17 września jest to osobnik wytrwały, często jest idealnym nauczycielem, sprawdza się w zawodzie uznanego opiekuna i umie cierpliwie czekać na odpowiedni moment. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, metodycznie podąża do mety, kłopoty nie potrafią łatwo go odstręczyć, jednak umie być nazbyt konwencjonalny w nieprzewidzianych sytuacjach. To osoba konserwatywna, najbardziej ochoczo działa w każdym wypadku tak samo jak wcześniej, jest przekonany o niezmiennej słuszności uprzednio wytworzonych punktów widzenia, więc częstokroć toczy intensywne utarczki z własnymi dziećmi. Bywa sztywny, pragnie posiadać przemyślaną odpowiedź na dowolne dające się pomyśleć pytanie, wydaje się być na zawsze unieruchomiony w nieodmiennej technice funkcjonowania, zatem nie jest wziętym aktywistą. Jest to człowiek drobiazgowy, rozdrabnia się na drobiazgi i przepuszcza w ten sposób rok po roku, dlatego niestety często nie potrafi przedsięwziąć błyskawicznych i właściwych do warunków działań. Charakteryzuje się wiernością, umie być doskonałym przyjacielem dostępnym w zgryzotach, próbuje zachowywać się stosownie do swoich przekonań, ale jego immanentna sprawiedliwość potrafi powodować paroksyzmy antypatii. Lubi zachowywać się emocjonalnie, rozstrzygnięć problemów wygląda w urokach i w znakach, nie ufa matematycznej strategii likwidowania przeciwności, toteż teraźniejsza rzeczywistość częstokroć nie odpowiada mu. To jednostka strachliwa, wspinaczka wysokogórska nie jest rekreacją stosowną dla tej osoby, ulubiony przez niego tryb aktywności znamionuje dalekowzroczność, chociaż często nadrabia to planowaniem i przebiegłością.
Cechuje się uległością, częstokroć musi zajmować się wykonywaniem lekceważonych przez siebie prac, bowiem innych ludzi często postrzega za wyrocznie i skonfrontowany z czyjąś presją nie daje rady dopiąć swego. Jest to osobnik odpowiedzialny, jest bardzo zawzięty i metodyczny, postępuje podług drobiazgowo wypracowanego harmonogramu, a więc w długotrwałym kontekście na ogół dystansuje postrzelonych przodowników. Jest to jednostka spokojna, nie nuży go gorliwe realizowanie jednostajnych obowiązków, a zatem każde życie najchętniej trwoni na odosobnionych przemyśleniach i umie zachować opanowanie w stresujących okolicznościach. Jest to osoba powolna, nie zwraca uwagi na fasady, bo wartość ma dla niego w pierwszym rzędzie rzeczywisty zysk i zawsze usiłuje kreować dalekowzroczne prognozy. Jest to człowiek ostrożny, to przezorny i odważny przywódca, tworzy wymyślne plany oraz nie wierzy konceptom wykonanym na kolanie.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ panna, 17 września
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.