Panna, 16 września ☆ Panowie

Panna, 16 września ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje samopoczucie wzbija się pod niebo, idź na całość.

zdrowie: z obawą należy powiedzieć, iż twoja sprawność jest istotnie zła, postaraj się wymigać się od zbędnej mordęgi.

miłość: znudzenie w obszarze emocji, wypracowanie zadowolenia nakazuje tutaj poważniejszego zaangażowania.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Zodiakalny pan panna, który przyszedł na świat w dniu 16 września, jest to jednostka tradycjonalistyczna, najchętniej pracuje w każdym wypadku w taki sam sposób jak przedtem, w swoich dzieciach z największą przyjemnością postrzegałby własne repliki, więc często niezmiennie trzyma się już dawno przestarzałych strategii i rozwiązań. Jest to osobnik bojaźliwy, sport ekstremalny nie jest rekreacją odpowiednią dla tej osoby, wybrany przez niego rodzaj działań cechuje rozwaga, choć częstokroć potrafi doskonale odnajdywać się w dziedzinach nienarzucających konieczności zbyt wielkiego popisywania się. Jest to człowiek emocjonalny, wyjść z kłopotów poszukuje w czarach i w przepowiedniach, nie lubi rzeczywistości technicznej, a więc jego życie jest burzliwe i nieprzewidywalne. To jednostka szczera, umie być prawdziwym kolegą lojalnym w strapieniach, lojalność w parze małżeńskiej jest dla niego rzeczą niekwestionowaną, lecz niejednokrotnie w swoim zaangażowaniu dosięga aż do sztuczności. Jest to osobnik skrupulatny, widzi konstrukcję jako potężną stertę detali i przepuszcza z tego powodu dzień za dniem, dlatego niestety filozoficzne rozważania potrafią być dla niego ważniejsze niż praktyczne szukanie sposobu działania. Jest to człowiek cierpliwy, często jest idealnym wychowawcą, spełnia się w charakterze wziętego przewodnika i umie cierpliwie oczekiwać na sposobną okazję. To osoba formalna, jego sposób bycia jest częstokroć schematyczny, improwizacja to dla niego niemal określenie złego postępowania, a zatem jest to doskonały animator. Jest to jednostka konsekwentna, potrafi rozsądnie dysponować swoimi siłami, trudności nie umieją łatwo go zdeprymować, jednak nierzadko zanadto obstaje za już wymyślonymi koncepcjami.
Bywa osobnikiem uległym, ubóstwia parać się kojącymi, niezwiązanymi z ciężarem odpowiedzialności zajęciami, gdyż pozostałych ludzi często bierze za opiniodawców i przemoc i zuchwałość potrafią wyegzekwować na nim odmianę punktu widzenia. Cechuje się ostrożnością, wystrzega się niefrasobliwych aktywności, drobiazgowo układa najsubtelniejsze manewry oraz śpieszy ku sukcesowi mozolnie, jednakże konsekwentnie. Jest to osobnik zrównoważony, nie męczy go pracowita realizacja monotonnych zadań, zatem cały żywot z największą satysfakcją przepędza na prywatnych medytacjach i umie zachować opanowanie w stresujących sytuacjach. Jest to osoba rzetelna, to żywy wzorzec przodownika pracy, postępuje podług dokładnie dopracowanego scenariusza, toteż w długookresowej perspektywie zwykle wyprzedza impulsywnych pionierów. Charakteryzuje się flegmatycznością, nie pociąga go kozaczenie, bo zawsze rozpatruje zakładane zarobki i wszelki przedmiot musi mieć dla niego jakiś cel.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ panna, 16 września
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.