Panna, 14 września ☆ Panowie

Panna, 14 września ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: czeka cię dobre podejście do życia, ciesz się życiem, takich momentów nie ma za dużo.

zdrowie: zdrowie Ci dzisiejszego dnia służy, nie obawiaj się udowodnić innym, na co cię stać.

miłość: twój powab jest na wysokim poziomie, walcz o sprawy których pragniesz.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Panna urodzony w dniu 14 września znamionuje się wytrwałością, w minionych stuleciach potrafiłby być benedyktynem piszącym zakurzonych książkach, umie uważnie słuchać cudzych opowieści i potrafi urzeczywistnić sprawy bardzo odstręczające dla normalnych osób. Jest to człowiek skrupulatny, chce zrozumieć najbłahsze aspekty poznawanej dziedziny i nie umie popatrzeć na sytuacje z szerszej perspektywy, dlatego niestety nie jest raptusem w trakcie poszukiwania strategii. Jest to jednostka empatyczna, wierzy kabale, nie ufa matematycznemu sposobowi likwidowania przeszkód, toteż wszędobylska technologia często jest dla niego niezaprzeczalnym nieszczęściem. Częstokroć bywa formalny, pragnie posiadać zaplanowaną odpowiedź na dowolne dające się pomyśleć zapytanie, oryginalność to dla niego niemal określenie błędnej postawy, a więc jest to kapitalny aktywista. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, potrafi rozsądnie zarządzać swoimi środkami, umie się należycie motywować, jednak momentami nadmiernie obstaje za przedtem stworzonymi projektami. Charakteryzuje się wiernością, koledzy są dla niego niezwykle ważni, jest niezmiernie szanowany przez wspólników, ale często w tej naturalnej grzeczności potrafi nie dopilnować własnych interesów. To osobnik zachowawczy, uznaje przemiany za metodę destrukcji porządnych rzeczy, w swoich dzieciach najchętniej postrzegałby własne repliki, więc częstokroć czuje się nie na miejscu we współczesnej, rzeczywistości. Bywa człowiekiem nieśmiałym, spędzenie burzy poza domem to dla niego naprawdę stresujące przeżycie, niezbyt pokłada ufność w słabo poznanych osobach, pomimo tego że często nadrabia to rozwagą i planowaniem.
To jednostka ostrożna, to przewidujący i wytrawny przywódca, cierpliwie bada posiadane antycypacje i bazy danych oraz mknie ku bogactwu z wolna, aczkolwiek metodycznie. Lubi zachowywać się powolnie, nie marnuje energii na po prostu zbędne kwestie, ponieważ zawsze rozważa spodziewane korzyści i wszelki obiekt musi mieć dla niego jakąś funkcję. To człowiek rzetelny, swoje obowiązki traktuje serio, utrzymuje równe, lecz efektywne tempo aktywności, zatem mimo pozornej opieszałości przeważnie wciela w życie swoje plany. Bywa ustępliwy, osobiste dokonywanie decyzji może być dla niego bardzo nieprzyjemne, bowiem obawia się brać udział w konfliktach z innymi i przemoc i arogancja umieją wymóc na nim rewizję punktu widzenia. To osobnik zrównoważony, nie męczy go pracowite realizowanie monotonnych zleceń, a zatem odczuwa pociąg do leniwych, uspokajających czynności i z reguły pracuje sumiennie, jednakże we własnym rytmie.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ panna, 14 września
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.