Panna, 13 września ☆ Panowie

Panna, 13 września ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje nastawienie wzbija się do nieba, ruszaj ku sukcesowi.

zdrowie: energia wręcz gorzeje w Tobie, spożytkuj ten fakt najlepiej, jak tylko jesteś w stanie.

miłość: płonie w tobie blask miłości, jeśli bodaj zapragniesz, jesteś w stanie uzyskać wszystko.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Astrologiczny mężczyzna panna urodzony dnia 13 września to człowiek zdyscyplinowany, konsekwentnie dąży do finału, działa w sposób przemyślany i zaplanowany, jednak potrafi być zbytnio formalny w nieznanych sytuacjach. To osoba konwencjonalna, chce posiadać gotową replikę na dowolną dającą się pomyśleć wątpliwość, nieszablonowość to dla niego prawie synonim nieodpowiedniego postępowania, zatem doskonałe rezultaty otrzymuje w naukowych dziedzinach wypranych z efekciarskich ozdób. To jednostka szczera, jest odpowiedzialnym i słownym podkomendnym, jest bardzo szanowany przez kolegów, ale częstokroć w tej naturalnej kurtuazji umie nie zatroszczyć się o własne interesy. Bywa strachliwy, przesiedzenie nawałnicy na świeżym powietrzu to dla niego autentycznie traumatyczna przygoda, niespecjalnie polega na kiepsko poznanych ludziach, chociaż często niemniej jednak usiłuje zmagać się z tymi właściwościami swojego usposobienia. Jest to osobnik empatyczny, bardziej przekonuje go szósty zmysł aniżeli myślenie, obliczenia i kalkulacje nie pociągają go, a zatem częstokroć wolałby przyjść na świat o wieki wcześniej. To człowiek tradycjonalistyczny, ubóstwia mieć jednoznaczne stanowisko w stosunku do wszelkich kwestii, jest przekonany o niezmiennej poprawności już nabytych punktów widzenia, dlatego często wchodzi w zapalczywe konflikty z własnymi dziećmi. To jednostka drobiazgowa, zwraca uwagę na niezbyt istotne drobiazgi i nie widzi całokształtu zza niuansów, dlatego niestety zwielokrotnianie pytań częstokroć uważa za bardziej znaczące od poszukiwania odpowiedzi. Cechuje się cierpliwością, potrafi wykonać zadania niezwykle nieciekawe dla normalnych osób, w minionych stuleciach umiałby być zakonnikiem kaligrafującym pergaminowych woluminach i umie wnikliwie wsłuchiwać się w czyjeś opowieści.
Znamionuje się sumiennością, swoje obowiązki traktuje na serio, zachowuje jednorodne, lecz skuteczne tempo działalności, toteż w długoterminowym podejściu przeważnie przegania porywczych wodzirejów. Charakteryzuje się opanowaniem, powoli przeprowadza ukochane ceremonie, więc każdy dzień za dniem najchętniej trwoni na odosobnionych rozważaniach i drażni go współdziałanie z ludźmi kąpanymi w gorącej wodzie. To jednostka rozważna, dokłada starań, by nie reagować odruchowo, drobiazgowo komponuje najdrobniejsze ruchy oraz nie ufa konceptom utworzonym na kolanie. To osobnik flegmatyczny, nie przepuszcza wysiłków na zwyczajnie niepotrzebne sprawy, albowiem w szczególności ceni ergonomiczność i stara się postępować według wyznaczonych harmonogramów. Jest to jednostka uległa, uwielbia oddawać się kojącym, niezwiązanym z ciężarem odpowiedzialności zawodom, bowiem lęka się brać udział w sporach z innymi i zderzony z cudzą presją nie daje rady postawić na swoim.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ panna, 13 września
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.