Panna, 31 sierpnia ☆ Panowie

Panna, 31 sierpnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz doznawać nazbyt rewelacyjnego stanu psychicznego, spróbuj zrobić sobie coś optymistycznego.

zdrowie: z żalem muszę powiedzieć, że dzisiejszego dnia twoja witalność jest wybitnie mizerna, staraj się wystrzegać się zbytecznej mordęgi.

miłość: twój temperament znajduje się na wysokim poziomie, sięgnij po rzeczy których pożądasz.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Astrologiczny pan panna urodzony w dniu 31 sierpnia charakteryzuje się systematycznością, potrafi racjonalnie zarządzać swoimi siłami, umie się dobrze motywować, jednak momentami zbyt upiera się przy wcześniej wymyślonych pomysłach. Znamionuje się lojalnością, potrafi być najlepszym kompanem pomocnym w trudnościach, próbuje działać właściwie do swoich poglądów, ale nierzadko w swojej uczciwości posuwa się aż do bufonady. To osoba konserwatywna, z największą satysfakcją postępuje w każdym wypadku tak samo jak uprzednio, jest przekonany o nieodmiennej słuszności poprzednio wytworzonych punktów widzenia, a zatem częstokroć z uporem obstaje przy już dawno wycofanych z użycia rozwiązaniach i strategiach. Cechuje się cierpliwością, upór pomaga mu wychwycić powiązania niewidoczne dla normalnych ludzi, na uczelni często osiąga wybitne stopnie i umie bacznie zagłębiać się w cudze opowieści. Bywa jednostką konwencjonalną, jego postępowanie jest częstokroć schematyczne, oryginalność to dla niego prawie że synonim błędnego zachowania, toteż nie jest wziętym aktywistą. Często bywa bojaźliwy, nienawidzi znajdowania się w ciemności, jest trwożliwy w towarzystwie nieznajomych osób, mimo że częstokroć wyrównuje to sprytem i planowaniem. Często bywa drobiazgowy, pragnie poznać najmniejsze detale analizowanego zagadnienia i marnuje skutkiem tego dzień za dniem, dlatego niestety multiplikację pytań częstokroć uznaje za bardziej znaczącą od szukania odpowiedzi. Bywa osobnikiem uczuciowym, wyjść z problemów szuka w zabiegach magicznych i we wróżbach, nie darzy zaufaniem matematycznego trybu pozbywania się przeszkód, więc nagminnie obecna industrializacja często oznacza dla niego autentyczne utrapienie.
Lubi zachowywać się powolnie, nie trwoni energii na zwyczajnie zbędne kwestie, bowiem najistotniejsza jest dla niego realna funkcjonalność i zawsze zachowuje się celowo oraz przezornie. To jednostka dalekowzroczna, unika lekkomyślnych działań, z uwagą analizuje posiadane predykcje i dane statystyczne oraz pędzi ku sukcesowi powoli, jednakże systematycznie. Znamionuje się słownością, zupełnie nie odkłada spraw do zrealizowania, jego koncepcje nie posiadają skaz, a więc w długoterminowym podejściu przeważnie dystansuje postrzelonych wodzirejów. Charakteryzuje się spokojem, leniwie wykonuje ulubione ceremonie, zatem niezmiernie nie znosi być poganiany i drażni go współdziałanie z ludźmi pospiesznymi. To jednostka posłuszna, z reguły wygląda wodza i mistrza, gdyż inne osoby częstokroć bierze za wyrocznie i zbytnio swobodnie ulega czyimś naciskom.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ panna, 31 sierpnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.