Lew, 21 sierpnia ☆ Panowie

Lew, 21 sierpnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz wykazywać niezgorsze podejście do życia, rzuć się w wir życia, nie wiesz, kiedy spotkasz ponownie porównywalny poranek.

zdrowie: moc po prostu buzuje w Twoim wnętrzu, wykorzystaj tę okoliczność najdokładniej, jak to tylko możliwe.

miłość: zdecydowanie rozumiersz, czego pragniesz w miłości, twoje pragnienia właśnie mogą się urzeczywistnić.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Mężczyzna lew, który przyszedł na świat dnia 21 sierpnia, uwielbia zachowywać się towarzysko, jest główną gwiazdą wszelkiego bankietu, posiadanie obszernego audytorium oznacza dla niego perfekcyjną zabawę, lecz częstokroć posiada też zanadto wybujałe przeświadczenie o sobie. To człowiek aktywny, męczy go brak zajęcia, płonie niezwykłym blaskiem i nie lęka się wysiłku. To jednostka otwarta, często jest bardzo uroczy, niezwykle lubi szczerość, jednak na nieszczęście, momentami formułuje myśli zbyt bezpośrednio. Jest to osoba apodyktyczna, łaknie podbić całą kulę ziemską i częstokroć nie zdaje sobie sprawy ze społecznej percepcji swojej persony, więc jest wyalienowany w swoim otoczeniu. Bywa osobnikiem kłótliwym, odczuwa pociąg do adrenaliny i chętnie zaczyna utarczki. Charakteryzuje się wiernością, jest niezmiernie ciepły w stosunku do własnej drugiej połowy, stara się działać właściwie do swoich poglądów, ale często w tej wrodzonej życzliwości potrafi nie dopilnować osobistych interesów. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, mozoli się bez niepotrzebnych zrywów, umie się prawidłowo mobilizować, jednak częstokroć nie daje rady błyszczeć elokwencją w narzucających konieczność tego okolicznościach. To człowiek wścibski, wypełnia go pragnienie poznania, dlatego na stałe zostaje w nim dziecięca predyspozycja do dziwienia się życiu oraz osiąga bardzo dobre oceny w wybranych dziedzinach wiedzy. Lubi zachowywać się egoistycznie, do celów potrafi dążyć chociażby przez cudzą krzywdę i jest całkowicie skoncentrowany na sobie.
Jest to osobnik nieustraszony, niezwykle rzadko obawia się nietypowych przeszkód, gdyż umie przezwyciężyć własny lęk i dowolne trudności przeważnie nie trwożą go. Cechuje się stanowczością, na ogół żyje gwałtownie i na wysokich obrotach, ochoczo toczy walki z innymi oraz nie stroni od wszczynania zatargów. To osoba kompromisowa, potrafi bratać się z jednostkami o nadzwyczaj odmiennych przekonaniach i osobników różnych i obcych nie uważa z góry za niebezpieczeństwo, toteż usiłuje unikać zaślepionych ekstremistów zaabsorbowanych obwieszczaniem jedynie słusznych idei. To człowiek pobudliwy, prezentuje sobą całkiem nonsensowną koncepcję, iż nieustanna, nieco szalona prowizorka też może przedstawiać sobą jakiś projekt na egzystencję i należy sobie zezwolić na spontaniczne doświadczanie odczuć i wyrażanie się. Jest to osobnik gwałtowny, ubóstwia widzieć przed sobą starannie obrane kierunki, zwykle inicjuje działanie od razu i bez odwlekania i często jest lokomotywą całego kolektywu wykonawczego. Jest to osoba nietolerancyjna, przeciwstawia się każdemu sądzącemu odmiennie, na całym całym globie wyłącznie on rozumie rzeczy dobrze, a zatem umie dojść do ładu tylko z porównywalnym do niego pomyleńcem. Jest to człowiek pogodny, buzuje zdrową siłą, pragnie czerpać wiedzę o nowych zagadnieniach, a więc rewelacyjnie sprawuje się jako dzielny reformator. Znamionuje się niezależnością, nie znosi jakichkolwiek zakazów i norm, zatem zawiedzie cię spodziewanie się, że usłucha oznajmionych mu przykazań.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ lew, 21 sierpnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.