Lew, 19 sierpnia ☆ Panowie

Lew, 19 sierpnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: wartość kondycji psychicznej poniżej średniej, potrzebujesz mnóstwo hartu ducha, by nie zmitrężyć dzisiejszego dnia na niepotrzebnym rozpaczaniu nad swoją dolą.

zdrowie: twoja wydolność jest dosyć słaba, miej dla siebie wyrozumiałość oraz nie rzucaj na rozległe projekty.

miłość: najprawdopodobniej nadchodzi dołek w związku, najlepiej będzie siedzieć w mieszkaniu i oddać się oglądaniu seriali.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Mężczyzna lew, który urodził się dnia 19 sierpnia, bywa samolubny, relacje wzajemne znaczą dla niego uzyskiwanie zarobków, cechuje go niedostatek empatii i pozostałe osoby muszą rozplątywać jego zmartwienia. Cechuje się szczerością, przyjaciele są dla niego bardzo ważni, próbuje działać właściwie do swoich przekonań, jednakże częstokroć w tej immanentnej przyjazności potrafi zaniedbać osobiste interesy. To osobnik konsekwentny, umie rozsądnie gospodarować swoimi rezerwami, potrafi się dobrze mobilizować, jednak często brakuje mu kreatywności pożądanej w niespodziewanych sytuacjach. To człowiek bezpośredni, jest uznawany w zespole, nie kryje własnych emocji, ale częstokroć nie starcza mu wyczucia. Często bywa kłótliwy, odczuwa pociąg do adrenaliny i nie lubi najmniejszych ograniczeń. Bywa jednostką ekstrawertyczną, jest prawdziwym społecznikiem, niezwykle uwielbia zwracać na siebie uwagę, aczkolwiek częstokroć pragnie wypowiadać opinie mało wyważone. Jest to osobnik energiczny, emanuje niesamowitym blaskiem i irytuje go brak zajęcia. Jest to osoba autokratyczna, jest naturalną inkarnacją kaprala i czyjś sprzeciw nie posiada dla niego znaczenia, więc jest nielubiany w swoim otoczeniu. Jest to człowiek dociekliwy, chce poznać każde zagadnienie, zatem nęcą go koncepcje dziwne i niekonwencjonalne oraz nadaje się na znakomitego badacza.
Lubi zachowywać się nietolerancyjnie, zmaga się z każdym sądzącym w inny sposób, dowolną sprzeczność punktu widzenia uznaje za akt wrogości, dlatego często prowadzi potyczki z kolegami. Jest to osobnik wesoły, niezachwianie ufa swojej pomyślnej passie, strach przed popełnieniem pomyłki nie powstrzymuje go, toteż chętnie zajmuje się sondowaniem niezbadanych uprzednio stref. Jest to jednostka gwałtowna, znudzony obserwowaniem cudzej nieporadności woli częstokroć zrealizować coś samodzielnie i deprymuje go nieobecność skutków swoich bieżących działań. Znamionuje się tolerancyjnością, nie drażnią odmienne zamiłowania i osób różnych i niespotykanych nie uważa na wstępie za niebezpieczeństwo, a więc bywa aktywistą filantropijnym walczącym o równość ludzi wykluczonych. To osobnik zaradny, nie znosi wszelkich barier i praw, a zatem nonsensem jest sądzenie, że posłucha zakomunikowanych mu przykazań. To jednostka silna, dąży do mety bez bezsensownych wątpliwości, nie czuje oporu przed burzeniem dotychczasowego porządku oraz nie obawia się inicjowania zatargów. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, dokładniejsze oglądanie go skłania do mniemania, iż permanentna, ociupinę szaleńcza prowizorka też może przedstawiać sobą jakiś pomysł na egzystencję i powinno się sobie zezwolić na nieposkromione przeżywanie bodźców i manifestowanie się. Jest to osoba dzielna, niezmiernie rzadko jest zaniepokojony zaskakującymi przeszkodami, ponieważ wyśmienicie daje sobie radę z tremą i jakiekolwiek przeciwności zazwyczaj nie trwożą go.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ lew, 19 sierpnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.