Lew, 15 sierpnia ☆ Panowie

Lew, 15 sierpnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: kolejny zwykły dzionek, postaraj się go jakimś sposobem rozruszać, nie pozwól by przypływy melancholii zniszczyły twoje zamysły.

zdrowie: kondycja Ci dzisiaj dopisuje, idź w świat zmagać się o dzień jutrzejszy.

miłość: uosabiasz uosobienie Wenus, zaangażowaniem swojej działania, jesteś w stanie budować pozytywne relacje.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Pan lew, który przyszedł na świat w dniu 15 sierpnia, jest to człowiek wścibski, lubi uczyć się nowych rzeczy, dlatego ochoczo szwenda się po całym globie i radzi sobie w zajęciach powiązanych ze wścibskością. Uwielbia zachowywać się towarzysko, opisuje swoje najbłahsze myśli, obecność rozległego audytorium cechuje dla niego najlepszą rozrywkę, jednakże częstokroć niestety nie umie zamilknąć we właściwej chwili. Jest to osobnik autokratyczny, zachowuje się niby hultaj i często nie posiada wiedzy o publicznym odbiorze swojej postaci, toteż częstokroć napotyka pasywny opór względem swoich aktywności. To jednostka prostolinijna, bez problemów zawiera bliskie stosunki, uczciwość to jego najtrafniejszy przydomek, aczkolwiek często nie wystarcza mu powściągliwości. Charakteryzuje się konsekwencją, potrafi dowieść swoje przedsięwzięcia do szczęśliwego zwieńczenia, trudności nie umieją szybko go zrazić, jednak słabo daje sobie radę z prędko przeobrażającymi się warunkami. To osoba lojalna, jest bardzo kochający w stosunku do własnego współmałżonka, zaangażowanie w małżeństwie jest dla niego sprawą oczywistą, lecz częstokroć w tej wrodzonej życzliwości potrafi nie dopilnować osobistych interesów. To człowiek aktywny, ubóstwia konstruować niekonwencjonalne projekty, emanuje niezwykłym żarem i irytuje go bierność. Lubi zachowywać się agresywnie, z furią szturmuje stojące przed sobą ograniczenia i zawzięcie przeciwstawia się przeszkodom. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, nie interesuje go wzmocnienie dobrych relacji ze znajomymi i tylko jego prywatne zmartwienia są ważne.
Lubi zachowywać się spontanicznie, bardziej uważne oglądanie go popycha do przeświadczenia, iż na pierwszy rzut oka nieuporządkowane działania też umieją przynosić wyniki i często nasze odruchowe czyny ukazują największą sprawność. To osobnik odważny, potrafi wykonać zadania nierealne dla innych ludzi, bo umie przezwyciężyć swój strach i utrzymuje spokój bez względu na okoliczności. To jednostka wesoła, niezachwianie wierzy w swoją pomyślność, ekscytują go oryginalne przygody i eksperymenty, a zatem wyśmienicie działa jako nieustraszony wynalazca. Jest to osoba bystra, każdy problem pragnie rozgryźć błyskawicznie i częstokroć jest napędem całej ekipy pracowniczej. Znamionuje się niezależnością, nie znosi jakichkolwiek zakazów i dogmatów, zatem nonsensem jest przewidywanie, że posłucha zakomunikowanych mu zaleceń. Cechuje się siłą, dobrze zna swoje oczekiwania, potrafi wymusić zrealizowanie zaordynowanych poleceń oraz nie porzuca urzeczywistnienia dalekowzrocznych koncepcji dla krótkotrwałej i zwodniczej ulgi. To człowiek tolerancyjny, nie obawia się zagadnień nowatorskich i odmiennych od wcześniej zgłębionych i nie kręci go nakłanianie towarzyszy do swoich poglądów, więc usiłuje unikać postrzelonych maniaków zajętych propagowaniem najdoskonalszych idei. Charakteryzuje się nietolerancją, domaga się dokładnego realizowania swoich zarządzeń, dowolną niezgodność punktu widzenia uważa za akt wrogości, a więc często toczy wojny z kolegami.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ lew, 15 sierpnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.