Lew, 01 sierpnia ☆ Panowie

Lew, 01 sierpnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje podejście do życia wznosi się ku niebu, idź na całość.

zdrowie: jesteś dziś wulkanem siły, wykorzystaj ten stan najskuteczniej, jak tylko możesz.

miłość: jeszcze jeden niewyróżniający się poranek w świecie uczuć, osiągnięcie zadowolenia nakazuje tutaj niebagatelnego wkładu.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Pan lew, który przyszedł na świat w dniu 1 sierpnia, znamionuje się szczerością, jest uczciwym i rzetelnym podkomendnym, jest bardzo chwalony przez współpracowników, ale nierzadko w swoim zaangażowaniu dociera aż do przesady. To człowiek bezpośredni, potrafi błyskawicznie przełamać lody, nie lubi owijać w bawełnę, jednak często brakuje mu taktu. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, wszelkie sprawy winny oscylować dokoła jego postaci i związki międzyludzkie oznaczają dla niego zdobywanie zarobków. To osoba dociekliwa, wypełnia go głód nauki, dlatego pociągają go kwestie dziwne i nowatorskie oraz kwalifikuje się na doskonałego uczonego. Lubi zachowywać się ekstrawertycznie, jest źródłem najrozmaitszych projektów, jego banalne czynności sprawiają wrażenie wytwornego występu, aczkolwiek umie także zamęczać paplaniem non stop o jednym temacie. Jest to osobnik przedsiębiorczy, relaksuje się czynnie, posiada nieskończone zasoby energii i haruje jak maszyna. Bywa wojowniczy, wciela w życie zuchwałe plany, nie cierpi niespodziewanych ograniczeń i zachowuje się obcesowo. To jednostka metodyczna, wykonuje pracę bez zbędnych sprintów, potrafi się prawidłowo motywować, jednak częstokroć nie wystarcza mu pomysłowości nieodzownej w nagłych sytuacjach. Jest to człowiek autokratyczny, nienawidzi krytykowania własnych nakazów i często nie zna powszechnego postrzegania swojej persony, więc umie prowokować protesty śród swoich podwładnych.
Charakteryzuje się stanowczością, bardzo dobrze pojmuje swoje potrzeby, nie czuje awersji przed destrukcją istniejącego ładu oraz nie porzuca realizowania dalekosiężnych przedsięwzięć dla przelotnego i pozornego udogodnienia. Jest to osobnik nieustraszony, nie trwożą go jakiekolwiek przeszkody, bowiem wyśmienicie radzi sobie w powikłanych warunkach i jawi się pozostałym ludziom nieporuszoną górą. Cechuje się wesołością, zawsze popatruje z optymizmem w przyszłość, pragnie dokształcać się w nowych dziedzinach, a więc chętnie zajmuje się eksploracją niezbadanych dawniej terytoriów. Jest to człowiek bystry, odstrasza go brak efektów swoich aktualnych działań i odważnie wybiega myślami przed własne środowisko. Charakteryzuje się ksenofobią, domaga się skrupulatnej realizacji swoich dyspozycji, każdą niezgodność opinii uważa za agresję, toteż potrafi dogadać się tylko z porównywalnym do niego ekstremistą. Jest to jednostka spontaniczna, prezentuje sobą całkiem niedorzeczną koncepcję, że egzystencja pod przymusem harmonogramu nie jest najtrafniejszym wyborem i częstokroć nasze emocjonalne reakcje okazują najwyższą skuteczność. To człowiek zaradny, nie znosi wykonywania cudzych rozkazów, zatem absurdem jest sądzenie, iż będzie miał uznanie dla twoich dyrektyw i barier. To osobnik tolerancyjny, umie przestawać z osobami o nadzwyczaj rozbieżnych przekonaniach i nie kręci go przekonywanie przyjaciół do swoich poglądów, a zatem nie aprobuje u partnerów jedynie niedostatku poszanowania innych.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ lew, 01 sierpnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.