Lew, 26 lipca ☆ Panowie

Lew, 26 lipca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzionek nie odznaczający się niczym nietypowym, postaraj się go jakimś sposobem ubarwić, nie pozwól aby fanaberie horoskopu zburzyły twoje plany.

zdrowie: obawiam się, iż dzisiejszego dnia twoja wydolność jest niezwykle mizerna, postaraj się wykręcić się od niepotrzebnej aktywności.

miłość: buzuje w tobie pożar uczuć, o ile przynajmniej zamarzysz sobie, możesz uzyskać każdą rzecz.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Lew, który przyszedł na świat dnia 26 lipca, bywa człowiekiem ekstrawertycznym, jest pierwszym artystą wszelkiego wydarzenia, bardzo lubi zwracać na siebie uwagę, jednakże częstokroć niestety nie potrafi zamilczeć w sposobnym momencie. To osobnik energiczny, porywa wspólników swoją bezgraniczną witalnością i posiada niespożyte zapasy energii. To jednostka zorganizowana, wykonuje pracę bez bezcelowych sprintów, umie się właściwie mobilizować, jednak chwilami przesadnie obstaje za uprzednio stworzonymi projektami. Jest to osoba wierna, jest niezmiernie troskliwy wobec własnego współtowarzysza, stara się zachowywać się stosownie do swoich przekonań, lecz jego spontaniczna praworządność potrafi być przyczyną erupcji antypatii. Bywa człowiekiem samolubnym, nie obchodzi go rozbudowa korzystnych stosunków z kolegami, charakteryzuje go niedostatek uczuciowości i wszelkie rzeczy powinny kręcić się dokoła jego ego. Jest to osobnik bezpośredni, jego otwartość gwarantuje mu uznanie, nie lubi krążyć dookoła tematu, ale jednocześnie nie umie być powściągliwy. Często bywa apodyktyczny, jest prawdziwą inkarnacją pruskiego oficera i częstokroć nie posiada wiedzy o zbiorowym odbiorze swojej persony, więc często przeistacza się w odosobnionego i wyalienowanego despotę. To osoba ciekawska, ubóstwia przyswajać wiedzę o oryginalnych dziedzinach, toteż jest szkolnym orłem w zagadnieniach unikanych przez inne jednostki oraz jest odpowiedni na znakomitego naukowca. Bywa napastliwy, mknie odważnie do przodu i zmierza do wygranej nawet po trupach.
To człowiek gwałtowny, każdą sprawę chce rozplątać momentalnie i odważnie wybiega rozważaniami przed własną grupę. Bywa nietolerancyjny, uwielbia upominać osoby w otoczeniu, jego towarzysze muszą myśleć w taki sam sposób jak on, a zatem częstokroć zaczyna wojny ze znajomymi. Jest to człowiek pobudliwy, przedstawia sobą namacalne potwierdzenie, że pozornie niespójne działania też potrafią dostarczać rezultatów i nie trzeba nadto przedobrzać z permanentną samodyscypliną. To osobnik zaradny, decyzje podejmuje na podstawie osobistych przemyśleń, a więc niech ci nie wydaje się, iż będzie miał uznanie dla twoich dyspozycji i restrykcji. Znamionuje się śmiałością, nie przerażają go żadne przeszkody, albowiem dobrze sprawdza się w powikłanych okolicznościach i pragnie żyć na wysokich obrotach. Charakteryzuje się siłą, prze do mety bez zbędnych wątpliwości, ochoczo walczy z innymi oraz radośnie podchodzi do wszelkich pozytywnych reorganizacji w otoczeniu. Cechuje się wesołością, mocno ufa swojemu dobremu losowi, lubi czerpać wiedzę o nieznanych dziedzinach, dlatego chętnie podejmuje się sondowania niepoznanych wcześniej terenów. Znamionuje się kompromisowością, nie drażnią obce zainteresowania i nie kręci go przekonywanie przyjaciół do swoich poglądów, zatem dokłada starań, by unikać postrzelonych maniaków pochłoniętych wygłaszaniem najsłuszniejszych ideologii.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ lew, 26 lipca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.