Koziorożec, 05 stycznia ☆ Panowie

Koziorożec, 05 stycznia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzień jakich wiele, dołóz starań, by go w jakiś sposób ubarwić, nie gódź się żeby zrządzenia gwiazd zniszczyły twoje plany.

zdrowie: jesteś dzisiaj gejzerem energii, wykorzystaj tę okoliczność najskuteczniej, jak tylko potrafisz.

miłość: skieruj uwagę na swój związek, bo przypuszczalnie objawią się w tej kwestii nagłe kłopoty.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Mężczyzna koziorożec, który przyszedł na świat dnia 5 stycznia, to osoba pedantyczna, każdą rzecz umie analizować na wskroś i często nie potrafi dostrzec sedna sprawy, dlatego niestety umie ugrzęznąć na cały rok w działaniu. Jest to osobnik zachowawczy, uznaje innowacje za strategię psucia dobrych obiektów, jego ludzie mają obowiązek myśleć identycznie jak on, a więc nie akceptuje dokoła siebie wszelkich rewolucjonistów. Jest to jednostka przedsiębiorcza, pracuje niby maszyna i inicjuje w tym samym czasie różnorodne zadania. Charakteryzuje się wiernością, koledzy są dla niego bardzo istotni, uczciwość w związku jest dla niego rzeczą niezaprzeczalną, jednak nieraz w swoim zaangażowaniu posuwa się aż do sztuczności. Cechuje się cierpliwością, potrafi być wspaniałomyślnym i wrażliwym kumplem, częstokroć bawi go łowienie ryb i upór pozwala mu wychwycić powiązania niezauważalne dla normalnych osób. To osobnik konsekwentny, mozoli się bez nieefektywnych sprintów, postępuje w sposób przemyślany i zaplanowany, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w wymagających tego okolicznościach. Częstokroć bywa apodyktyczny, uznaje się za człowieka kompetentnego w dowolnym zagadnieniu i często nie posiada wiedzy o powszechnej percepcji swojej persony, zatem źle sprawdza się podczas kolektywnych czynności. Jest to osoba sztywna, ubóstwia skomplikowaną towarzyską etykietę, ekscentryczność to dla niego nieomal pseudonim nieodpowiedniej postawy, toteż nie jest wziętym aktywistą.
Jest to jednostka wyrafinowana, jest zachwycony chyżymi, wyczynowymi wehikułami i odczuwa pociąg do utrzymywania kontaktu z teatrem, więc częstokroć bywa kwalifikowany jako tubylczy arbiter elegancji. Znamionuje się kompromisowością, chętnie uczy się nowatorskich i porywających spraw i ludzi odmiennych i dziwnych nie uważa z góry za niebezpieczeństwo, a zatem jest działaczem charytatywnym dopominającym się o wolność ludzi represjonowanych. To osobnik taktowny, potrafi wyszukać skuteczne obejścia komplikacji, które stanowią autentyczne wyzwanie także dla wprawionych i sprytnych polityków i zazwyczaj przygnębiają inne osoby. Lubi zachowywać się powolnie, nie zaprząta go popisywanie się, bowiem liczy się dla niego nade wszystko realna przydatność i każdy produkt musi mieć dla niego jakiś cel. To człowiek odważny, nie przerażają go jakiekolwiek przeszkody, albowiem wyśmienicie radzi sobie w niepewnych warunkach i jawi się pozostałym ludziom niewzruszoną skałą. Jest to osobnik zdecydowany, w realizowaniu własnych zamierzeń umie być niezmiernie zorganizowany, czasami nawet bezwzględny, z pasją wdraża w czyn ogromne reformy i rewolucje oraz z radością odbiera wszelkie pomyślne zmiany w rzeczywistości. To jednostka rozważna, próbuje nie zachowywać się emocjonalnie, wnikliwie przepatruje posiadane antycypacje i bazy danych oraz nie polega na projektach napisanych niestarannie. To osoba rzetelna, to ewidentny wzór pioniera, jego koncepcje nie kryją usterek, toteż w długotrwałej perspektywie przeważnie wyprzedza impulsywnych czempionów.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ koziorożec, 05 stycznia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.