Koziorożec, 04 stycznia ☆ Panowie

Koziorożec, 04 stycznia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz przejawiać zbyt korzystnego stanu psychicznego, postaraj się sprawić sobie coś pocieszającego.

zdrowie: stanowisz dzisiejszego dnia wulkan energii, spożytkuj ten stan najlepiej, jak tylko się da.

miłość: szarość w obszarze emocji, spróbuj zaskoczyć w tej kwestii siebie i innych.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Koziorożec urodzony w dniu 4 stycznia to osoba zdyscyplinowana, wykazuje cierpliwość i samodyscyplinę, problemy nie umieją prędko go zniechęcić, jednak niejednokrotnie zanadto przyzwyczaja się do przedtem wymyślonych koncepcji. Często bywa formalny, jego styl życia jest częstokroć sztampowy, jest raczej sztywny chociaż zawsze też niezwykle taktowny, toteż jest to doskonały organizator. To jednostka władcza, pragnie zniewolić całą planetę i odwoływanie się do jego rozwagi często nie przynosi efektów, a zatem marnie spełnia się podczas kolektywnych czynności. To osobnik skrupulatny, chce poznać najsubtelniejsze niuanse poznawanej sprawy i traci przez to czas, dlatego niestety filozoficzne rozważania potrafią być dla niego bardziej znaczące niż praktyczne wynajdywanie rozwiązania. Cechuje się wytrwałością, sprawdza się w roli uznanego opiekuna, umie być wspaniałomyślnym i wrażliwym partnerem i konsekwencja w zmierzaniu do mety częstokroć dopomaga mu osiągnąć bogactwo. To człowiek przebojowy, posiada nieograniczone zapasy energii i nie stroni od wysiłku. To osoba konserwatywna, najbardziej ochoczo postępuje w każdym wypadku identycznie jak wcześniej, na wszelką nowinkę zerka zawistnie i sceptycznie, więc nie aprobuje naokoło siebie jakichkolwiek rewolucjonistów. Jest to jednostka wierna, kumple są dla niego niezmiernie istotni, próbuje działać właściwie do swoich poglądów, aczkolwiek jego spontaniczna prawość potrafi skutkować erupcjami awersji.
To osobnik śmiały, nie przerażają go nijekie przeszkody, bo podejmuje starania, by nie skupiać się na strachu i lubi żyć energicznie. Znamionuje się ostrożnością, unika pośpiesznych aktywności, układa wymyślne plany oraz śpieszy ku dostatkowi pomału, jednakże konsekwentnie. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie interesuje go popisywanie się, ponieważ najistotniejsza jest dla niego faktyczna przydatność i w osobistych wyborach zawsze kieruje się zimnymi obliczeniami. Charakteryzuje się słownością, jest bardzo zawzięty i konsekwentny, utrzymuje jednorodne, lecz wydajne tempo pracy, a więc winno się doszkalać się od niego pragmatyzmu oraz skuteczności. To człowiek kulturalny, daje radę wynaleźć produktywne rozstrzygnięcia komplikacji, które zdają się niemożliwymi a nawet pomylonymi i zazwyczaj doprowadzają do rozpaczy pozostałe osoby. Znamionuje się kompromisowością, nie kłopoczą inne zamiłowania i nie kręci go przekonywanie kompanów do swoich przekonań, zatem jest działaczem charytatywnym starającym się o swobodę osób marginalizowanych. To osobnik stanowczy, doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich potrzeb, jeśli sytuacja tego wymaga, zdecydowanie i rzetelnie argumentuje swoje sądy oraz radośnie wita wszelkie pozytywne zmiany w życiu. Cechuje się szykownością, lubuje się w zwinnych, rajdowych autach i ubóstwia prowadzić się z wielkopańską godnością, toteż wniebowzięty jest jako szafarz ogromnej fortuny.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ koziorożec, 04 stycznia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.