Koziorożec, 01 stycznia ☆ Panowie

Koziorożec, 01 stycznia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz przejawiać korzystny humor, rzuć się w wir życia, nie wiesz przecież, kiedy spotkasz jeszcze jeden równie dobry dzionek.

zdrowie: niestety trzeba oświadczyć, że dziś twoja wydolność jest wielce licha, próbuj unikać nadmiernej orki.

miłość: buzuje w tobie pożar uczuć, wkładem swojej pracy, jesteś w stanie umacniać satysfakcjonujące związki.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Zodiakalny pan koziorożec, który przyszedł na świat w dniu 1 stycznia, jest to osoba cierpliwa, radzi sobie w roli lubianego nauczyciela, cierpliwość w dochodzeniu do mety często dopomaga mu osiągnąć finansowy dobrobyt i umie cierpliwie słuchać ludzkich gawęd. Bywa władczy, czuje się człowiekiem wykwalifikowanym w dowolnej dziedzinie i uważa za niebezpieczeństwo osoby nieakceptujące jego opinii, zatem jest wyobcowany w swoim środowisku. To osobnik tradycjonalistyczny, ubóstwia mieć jednoznaczne stanowisko w stosunku do wszelkich rzeczy, w swoich pociechach najchętniej dostrzegałby własne repliki, a zatem częstokroć uparcie upiera się przy dawno już zdezaktualizowanych metodach i strategiach. Cechuje się konsekwencją, potrafi racjonalnie wykorzystywać swoje rezerwy, umie się adekwatnie mobilizować, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w narzucających konieczność tego sytuacjach. Bywa drobiazgowy, interesuje się niezbyt istotnymi drobiazgami i częstokroć nie potrafi wychwycić meritum sprawy, dlatego niestety naukowe przemyślenia potrafią być dla niego ważniejsze niż rzeczywiste poszukiwanie rozwiązania. To jednostka przedsiębiorcza, aktywizuje współpracowników swoim bezgranicznym entuzjazmem i podejmuje się jednocześnie przeróżnych zadań. Jest to człowiek wierny, jest niezmiernie opiekuńczy wobec własnego partnera, do związków małżeńskich odnosi się niezwykle poważnie, jednakże często w tej przyrodzonej grzeczności umie nie dopilnować osobistych potrzeb. Bywa osobą konwencjonalną, wykazuje podobieństwo do samochodu bez resorów, zdaje się być na dobre uwięziony w niezmiennym sposobie zachowania, więc idealne wyniki osiąga w technologicznych zagadnieniach wypranych ze szpanerskich fajerwerków.
To osobnik tolerancyjny, nie stroni od rzeczy oryginalnych i różnych od poprzednio doświadczonych i nie bawi go nakłanianie przyjaciół do swoich przekonań, a więc nie znosi u znajomych jedynie braku wielkoduszności. Jest to jednostka śmiała, bardzo rzadko lęka się nieznanych trudności, gdyż podejmuje starania, by nie myśleć o lęku i pragnie działać dynamicznie. Uwielbia zachowywać się stanowczo, zwykle pracuje żywiołowo i na wysokich obrotach, nie odczuwa niechęci przed niszczeniem dotychczasowego ładu oraz nie rezygnuje z ucieleśniania długofalowych koncepcji dla chwilowego i zwodniczego wytchnienia. To człowiek przezorny, stara się nie odpowiadać emocjonalnie, skrupulatnie komponuje najsubtelniejsze posunięcia i nie wierzy projektom sporządzonym byle jak. To osobnik sumienny, zupełnie nie opóźnia spraw do zrealizowania, postępuje wedle dokładnie wykonanego grafiku, toteż w długookresowej perspektywie na ogół wyprzedza narwanych przodowników. Znamionuje się wysublimowaniem, lubi wymyślne napoje i potrawy i ubóstwia prowadzić się z arystokratycznym dostojeństwem, zatem posiadanie kapitału niezmiernie udogadnia mu realizowanie egzystencji korelującej z jego charakterem. Jest to osoba subtelna, potrafi wybrnąć z powikłanych i groźnych okoliczności, które mają związek z dziedzinami niezwykle trudnymi i okażą niewykonalni dla jego rozlicznych poprzedników. To jednostka powolna, nie szacuje wyłącznie w oparciu o wygląd, bowiem liczy się dla niego zwłaszcza realna przydatność i we własnych rozstrzygnięciach zawsze rządzi się wyrachowanymi obliczeniami.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ koziorożec, 01 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.