Byk, 21 maja ☆ Panowie

Byk, 21 maja ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: kolejny szablonowy dzień w kalendarzu, spróbuj go jakoś ubarwić, nie zezwól aby ekscesy horoskopu zburzyły twoje projekty.

zdrowie: jesteś dzisiejszego dnia gejzerem mocy, spożytkuj ten fakt najlepiej, jak tylko potrafisz.

miłość: pała w tobie pożar miłości, wysiłkiem swojej woli, jesteś w stanie dostać każdą rzecz.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Byk, który urodził się dnia 21 maja, to jednostka władcza, pragnie ujarzmić całą kulę ziemską i zwracanie się do jego rozwagi często nie sprawdza się, toteż potrafi prowokować rewolty między swoimi pracownikami. Bywa formalny, jego styl życia jest częstokroć rutynowy, wydaje się być na stałe zablokowany w niezmiennym sposobie funkcjonowania, a zatem nie jest lubianym społecznikiem. Jest to człowiek łagodny, nie znosi wrzeszczeć na kolegów, nie wychowuje dzieci jedynie stosowaniem pouczeń i regulaminów ani nie osiąga posłuszeństwa surowością. To osobnik lojalny, kompani są dla niego niezwykle istotni, do związków małżeńskich podchodzi niezmiernie serio, aczkolwiek jego spontaniczny legalizm umie być powodem wybuchów awersji. Jest to osoba szczera, jest uznawany w towarzystwie, prawdomówność to jego prawdziwe miano, jednak często drażni swoją postawą wspólników. Jest to jednostka zachowawcza, stroni od wszelkich zmian i ekstrawagancji, jego współpracownicy mają myśleć identycznie jak on, dlatego częstokroć wchodzi w intensywne spory z własnymi pociechami. Jest to człowiek konsekwentny, okazuje uporządkowanie i determinację, przeciwności nie potrafią łatwo go zrazić, jednak źle daje sobie radę z szybko zmieniającymi się sytuacjami. To osobnik cierpliwy, upór pozwala mu dojrzeć korelacje niezauważalne dla pozostałych osób, spełnia się w charakterze wziętego nauczyciela i często jest cudownym opiekunem. Lubi zachowywać się egoistycznie, inni ludzie mają obowiązek rozwiązywać jego zmartwienia i jest całkowicie zafiksowany na sobie.
Znamionuje się opanowaniem, jest to naturalny biurokrata, zatem każde życie z największą satysfakcją przepędza na prywatnych refleksjach i irytuje go kooperacja z osobami kąpanymi w gorącej wodzie. Jest to jednostka flegmatyczna, nie kusi go kozaczenie, gdyż w każdym wypadku rozważa przewidywane zarobki i w osobistych postanowieniach zawsze rządzi się chłodnymi kalkulacjami. Charakteryzuje się odpowiedzialnością, jest bardzo zawzięty i metodyczny, utrzymuje jednolity, lecz wydajny rytm pracy, a więc powinno się uczyć się od niego efektywności oraz ergonomiczności. Cechuje się śmiałością, umie wykonać sprawy niemożliwe dla pozostałych ludzi, ponieważ wspaniale radzi sobie w złożonych warunkach i ukazuje ogromną samokontrolę. To osobnik powolny, zdaje się bezgranicznie odprężonym, działa tak, jakby zupełnie nie zabiegał o koniec swoich działań. To osoba wstrzemięźliwa, bywa uważany za impertynenta, nie potrafi stworzyć zażyłego kontaktu z drugim człowiekiem, bowiem nie umie uzewnętrzniać uczuć. To jednostka przewidująca, dokłada starań, by nie zachowywać się emocjonalnie, buduje przemyślane harmonogramy oraz nie wierzy pomysłom stworzonym niestarannie. To osobnik zdecydowany, w realizowaniu własnych zamierzeń potrafi być niezwykle zdyscyplinowany, nierzadko aż grubiański, umie wydębić zrealizowanie wydanych nakazów i nie daje się skonfundować.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ byk, 21 maja
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.