Byk, 28 kwietnia ☆ Panowie

Byk, 28 kwietnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nastrój w górnym sektorze stanów niskich, będzie ci niezbędne mnóstwo opanowania, żeby nie stracić całego dnia na niepotrzebnym rozpaczaniu nad swoją dolą.

zdrowie: twoja wydolność jest dość mizerna, pilnuj się i nie bierz się za rozbudowane operacje.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swój związek, bowiem prawdopodobnie nastąpią tutaj pewne trudności.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Zodiakalny pan byk, który urodził się w dniu 28 kwietnia, to osoba cierpliwa, umie zrealizować zadania bardzo odstręczające dla normalnych ludzi, potrafi być pobłażliwym i wrażliwym partnerem i w szkole częstokroć osiąga pierwszorzędne lokaty. To osobnik lojalny, kumple są dla niego niezwykle cenni, do związków małżeńskich odnosi się niezmiernie serio, jednakże jego przyrodzona praworządność umie powodować paroksyzmy antypatii. Często bywa sztywny, wygląda jak bolid bez resorów, jest dosyć oficjalny pomimo tego że w każdym wypadku też bardzo układny, dlatego nie jest wziętym aktywistą. Jest to jednostka dobroduszna, nie wykorzystuje przemocy w kontaktach z innymi osobami, nie zabiega o władzę ani nie stara się ukazywać wspólnikom posiadanej siły. Lubi zachowywać się egoistycznie, do celów potrafi przeć chociażby poprzez ludzką krzywdę i bez zapału ofiarowuje coś pozostałym ludziom. To osobnik naturalny, bezproblemowo zawiązuje przyjacielskie stosunki, ubóstwia formułować myśli prosto z mostu, aczkolwiek dyplomacja nie jest jego wybijającą się stroną. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, wykonuje pracę bez zbędnych zrywów, problemy nie umieją łatwo go zniechęcić, jednak marnie znosi błyskawicznie przeistaczające się sytuacje. To jednostka konserwatywna, najchętniej działa zawsze analogicznie jak uprzednio, na każdą nowinkę spogląda niechętnie i sceptycznie, więc częstokroć czuje się zagubiony we współczesnej, rzeczywistości. Często bywa autokratyczny, jest autentyczną inkarnacją kaprala i uważa za niebezpieczeństwo osoby nieaprobujące jego punktu widzenia, a więc jest niepopularny w swoim środowisku.
Jest to osobnik zrównoważony, leniwie odprawia ukochane ceremonie, a zatem całe życie z największą satysfakcją spędza na intymnych refleksjach i męczy go kooperacja z ludźmi dynamicznymi. Cechuje się powolnością, ciężko go omamić pięknymi zdaniami, gdyż nadrzędny jest dla niego faktyczny pożytek i próbuje postępować wedle wyznaczonych scenariuszy. Lubi zachowywać się oschle, bywa omijany przy spraszaniu na eskapady, częstokroć jest zbyt srogi i nieugięty, ponieważ przejawianie czułości nie wychodzi mu z łatwością. Jest to jednostka ostrożna, usiłuje nie odpowiadać intuicyjnie, skrupulatnie aranżuje najdrobniejsze posunięcia oraz śpieszy ku bogactwu wolno, lecz metodycznie. Jest to człowiek nieustraszony, nie zatrważają go jakiekolwiek przeciwności, albowiem potrafi pokonać własny strach i okazuje pokaźne panowanie nad sobą. To osoba rzetelna, swoje powinności traktuje poważnie, pracuje podług dokładnie przygotowanego grafiku, toteż w długotrwałym ujęciu z reguły prześciga gwałtownych czempionów. To jednostka flegmatyczna, zamknięcie czegokolwiek w terminie to dla niego nierealna misja, umie wykroczyć poza wszelki możliwy plan czasowy, jakby upływ dnia wcale nie tyczył się jego istoty. Jest to człowiek stanowczy, przejrzyście i starannie manifestuje swoje potrzeby, potrafi wymóc wykonanie zaordynowanych instrukcji oraz radośnie podchodzi do wszelkich korzystnych zmian w otoczeniu.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ byk, 28 kwietnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.