Byk, 22 kwietnia ☆ Panowie

Byk, 22 kwietnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: następny sztampowy poranek, spróbuj go w jakiś sposób ocieplić, nie dopuść aby zrządzenia gwiazd zepsuły twoje projekty.

zdrowie: ostrzegam, że twoja witalność jest niezwykle fatalna, próbuj unikać nieuzadadnionej orki.

miłość: najprawdopodobniej nadchodzi zły okres na spotykanie partnerów, najlepiej wydaje się siedzieć w swoim domostwie i zająć się ćwiczeniom.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Zodiakalny mężczyzna byk urodzony dnia 22 kwietnia to jednostka zorganizowana, potrafi rozsądnie wykorzystywać swoje zasoby, przeszkody nie umieją prędko go zniechęcić, jednak czasem zbytnio przywiązuje się do wcześniej obmyślonych projektów. Często bywa władczy, działa niby awanturnik i czyjś protest nie ma dla niego znaczenia, więc częstokroć natyka się na cichą opozycję w stosunku do swoich działań. Jest to osoba lojalna, jest uczciwym i odpowiedzialnym podwładnym, stara się zachowywać się właściwie do swoich przekonań, lecz niejednokrotnie w swojej wierności dosięga aż do braku powagi. Jest to człowiek oficjalny, pragnie dysponować opracowaną repliką na każdą możliwą wątpliwość, jako cząstka społeczności jest często godny zaufania, pomimo tego że równocześnie niezbyt lotny, a zatem jest to perfekcyjny animator. To osobnik wyrozumiały, nie próbuje ukazywać wspólnikom posiadanej pozycji, nienawidzi wydzierać się na kompanów ani nie usiłuje zawiadywać innymi osobami. Jest to człowiek cierpliwy, w dawnych wiekach potrafiłby być mnichem notującym antycznych kodeksach, cierpliwość pomaga mu spostrzec korelacje niewidoczne dla normalnych osób i umie uważnie słuchać ludzkich zwierzeń. Jest to osobnik naturalny, potrafi w jednej chwili nawiązać znajomość, uwielbia wyrażać się prosto z mostu, jednakże częstokroć złości tym kolegów. Lubi zachowywać się egoistycznie, nie interesuje go wzmocnienie pozytywnych związków ze znajomymi, umie być zwinnym kombinatorem i tylko jego indywidualne kłopoty są ważne. To człowiek zachowawczy, z największym zapałem postępuje zawsze analogicznie jak dawniej, jest przekonany o nieodmiennej słuszności uprzednio nabytych opinii, toteż często czuje się nie na miejscu w teraźniejszym, otoczeniu.
Cechuje się stanowczością, wyśmienicie rozumie swoje potrzeby, ochoczo współzawodniczy z innymi oraz nie daje się zbić z tropu. Bywa powściągliwy, częstokroć wkurza swoją gruboskórnością, często jest przesadnie surowy i zacięty, gdyż pokazywanie zrozumienia nie przychodzi mu z łatwością. Jest to jednostka przezorna, to dalekowzroczny i ambitny strateg, skrupulatnie komponuje najbłahsze manewry oraz nie darzy zaufaniem koncepcji utworzonych niestarannie. Jest to osobnik spokojny, nie nuży go pracowita realizacja monotonnych zadań, a więc bardzo nie cierpi być nadzorowany i denerwuje go współdziałanie z osobami dynamicznymi. Charakteryzuje się słownością, obowiązek jest dla niego rzeczą niekwestionowaną, utrzymuje jednostajne, aczkolwiek efektywne tempo aktywności, zatem mimo fałszywej flegmatyczności z reguły realizuje swoje plany. To człowiek flegmatyczny, żółw to przy nim autentyczne wcielenie gwałtowności, działa tak, jakby posiadał na zrealizowanie wszelkich spraw całą wieczność. Znamionuje się odwagą, niezmiernie rzadko boi się nieznanych wyzwań, albowiem wspaniale sprawdza się w złożonych warunkach i dowolne problemy przeważnie nie zatrważają go. Cechuje się powolnością, nie marnuje energii na kompletnie niepotrzebne kwestie, ponieważ w każdym wypadku rozpatruje zakładane zyski i stara się funkcjonować według wyznaczonych harmonogramów.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ byk, 22 kwietnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.