Bliźniak, 29 maja ☆ Panowie

Bliźniak, 29 maja ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: poranek niewyróżniający się niczym szcególnym, postaraj się jakimś sposobem tchnąć w niego zapał, nie dopuść żeby wyroki losu zburzyły twoje zamysły.

zdrowie: twoja wydolność zauważalnie zawodzi, nie nadwyrężaj się oraz nie bierz się za skomplikowane zadania.

miłość: twój temperament prosperuje, weź sobie sprawy których pożądasz.

żywioł powietrze
jakość zmienna
natura męska
planeta Merkury
metal rtęć
liczba 5 i 7
Mężczyzna bliźnięta, który przyszedł na świat w dniu 29 maja, bywa wrażliwy, prędzej ujmuje go czucie aniżeli myślenie, równania i kalkulacje odrzucają go, więc powszechne uprzemysłowienie często jest dla niego prawdziwą dokuczliwością. Jest to człowiek komunikatywny, jego myśli zdają się być wieloaspektowymi konstrukcjami, lubi oszałamiać towarzyszy swoim rozległym zasobem wiedzy, aczkolwiek częstokroć nie umie w sensownym czasie dojść do meritum. Jest to jednostka wścibska, pragnie przeniknąć każde zagadnienie, zatem jest kujonem w sprawach pomijanych poprzez innych osobników oraz sprawdza się w pracach powiązanych z ciekawskością. To osoba ekstrawertyczna, jest urodzonym społecznikiem, niezmiernie uwielbia przyciągać wzrok otoczenia, jednakże często ubóstwia wygłaszać sądy niezbyt rozumne. Bywa egoistyczny, bez entuzjazmu ofiarowuje coś pozostałym ludziom i wszelkie kwestie winny oscylować wkoło jego ego. Cechuje się konsekwencją, wykonuje pracę bez nieefektywnych zrywów, przeszkody nie potrafią prędko go zrazić, jednak chwilami przesadnie obstaje za poprzednio wymyślonymi pomysłami. Jest to jednostka niestała, częstokroć nie starcza mu uporu i często nie umie skończyć zaczętych zadań, częstokroć irytuje swoich wspólników. Jest to osoba wszechstronna, nie trwoni minut na jałowe jęczenie i zdaje się mieć opracowane rozwiązanie na dowolny możliwy problem.
To jednostka bezstronna, usiłuje poznać cudze poglądy oraz wszelkie rzeczy chce rozpatrzyć wielokrotnie, a więc zwykle jest lubiany jako negocjator. Jest to osobnik wyrafinowany, ceni wymyślne dania i napoje i doznaje pociągu do stykania się z muzyką, a zatem często jest oceniany jako tubylczy dyktator mody. Charakteryzuje się uległością, częstokroć musi poświęcać się realizacji nielubianych przez siebie zajęć, gdyż często zasadniczo nie wystarcza mu odwagi i śmiałość i siła potrafią wymóc na nim rewizję stanowiska. Jest to człowiek pobieżny, umie po kawałku posiadać wiedzę o każdej dziedzinie, ale jego oceny częstokroć bywają niespecjalnie rozważne, dlatego często sam nie pojmuje w pełni swoich działań. Jest to osoba impulsywna, ucieleśnia sobą bardzo bezsensowny światopogląd, iż na pierwszy rzut oka niespójne prace też potrafią gwarantować efekty i częstokroć nasze naturalne czyny wykazują najwyższą sprawność. To jednostka grzeczna, umie wybrnąć z trudnych i niebezpiecznych okoliczności, które stanowią autentyczne wyzwanie także dla obeznanych i sprytnych graczy politycznych i okażą nierealni dla jego rozlicznych prekursorów. Jest to osobnik flegmatyczny, nie szacuje jedynie powierzchownie, bo najistotniejsza jest dla niego realna przydatność i wszelki obiekt musi mieć dla niego jakieś zastosowanie. Znamionuje się tolerancyjnością, nie kłopoczą odmienne zamiłowania i bez problemu aktualizuje dotychczasowe przekonania w konfrontacji z nowopoznanymi doświadczeniami, toteż nie znosi u kumpli tylko niedoboru tolerancji.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ bliźniak, 29 maja
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.