Wodnik, 02 lutego ☆ Panie

Wodnik, 02 lutego ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz wykazywać doskonałe podejście do życia, idź zdobywać ziemię.

zdrowie: to moment stosunkowo zadowalającej kondycj, ruszaj śmiało przed siebie okazać innym, co potrafisz.

miłość: chyba swoje uczucia traktujesz jako coś nadmiernie opatrzonego, osiągnięcie satysfakcji wymaga tutaj więcej wkładu.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Astrologiczna pani wodnik, która urodziła się dnia 2 lutego, bywa osobą błyskotliwą, jest urodzoną duszą towarzystwa, eskorta szerokiej publiczności charakteryzuje dla niej perfekcyjną zabawę, lecz częstokroć niestety nie potrafi zmilczeć w stosownym czasie. Znamionuje się metodycznością, metodycznie podąża do mety, umie się dobrze inspirować, jednak kiepsko radzi sobie z żywiołowo przeistaczającymi się warunkami. To osobnik konwencjonalny, ubóstwia złożony społeczny ceremoniał, wydaje się być na dobre zacięta w niezmiennym trybie zachowania, więc nie jest wziętym społecznikiem. To człowiek elokwentny, lubi przemawiać powoli i niejasno, chętnie studiuje, aczkolwiek często ciężko wydusić z niej syntetyczne i rzeczowe odpowiedzi. Cechuje się elastycznością, adaptuje się prędko i skutecznie, wyraz „niemożliwy” nie figuruje w jej zasobie językowym i potrafi spełniać się w dowolnych okolicznościach. Jest to jednostka wierna, jest porządnym i słownym podwładnym, jest niezwykle ceniona przez partnerów, ale częstokroć w tej wrodzonej przyjazności umie nie zaspokoić osobistych interesów.
To osoba rozważna, to przezorny i ambitny zarządca, drobiazgowo planuje najsubtelniejsze posunięcia oraz śpieszy ku finansowemu dobrobytowi wolno, jednakże konsekwentnie. Jest to człowiek taktowny, potrafi wykaraskać się z trudnych i niebezpiecznych sytuacji, które przedstawiają sobą niezaprzeczalną trudność również dla kompetentnych i sprytnych dyplomatów i przeważnie załamują pozostałe osoby. To osobnik silny, w urzeczywistnieniu swoich celów umie być niezmiernie zdyscyplinowana, niejednokrotnie nawet grubiańska, nie czuje obiekcji przed niszczeniem istniejącego porządku oraz nie odstępuje od wdrażania dalekowzrocznych inicjatyw dla przelotnej i zwodniczej wygody. To jednostka wyrafinowana, poświęca się zbytkownym rozrywkom i uwielbia zachowywać się z lordowską wykwintnością, toteż często bywa kwalifikowana jako tutejszy dyktator mody. Jest to osoba sprawiedliwa, próbuje przeniknąć cudze poglądy oraz nie spieszy się z przyjmowaniem wyboru, zatem ochoczo jest powoływana do arbitrażu zwad. Charakteryzuje się samodzielnością, autentycznie kocha nieskrępowaną wolność decydowania, a zatem bezsensem jest sądzenie, iż ulegnie komuś bez konfrontacji. Jest to osobnik powolny, sfinalizowanie czegokolwiek w terminie to dla niej niewykonalna sprawa, do własnych zadań ustosunkowuje się tak, jakby posiadała na wykonanie wszelkich spraw kompletne stulecie. Jest to człowiek wesoły, zawsze spogląda z nadzieją przed siebie, obawa przed zrobieniem pomyłki nie zatrzymuje jej, dlatego chętnie zajmuje się eksploracją niepoznanych przedtem stref. To jednostka tolerancyjna, potrafi przestawać z osobami o wybitnie różnych przekonaniach i sprawnie zmienia dotychczasowe poglądy w kontakcie z nowopoznanymi spostrzeżeniami, a więc usiłuje wystrzegać się nawiedzonych ekstremistów zaabsorbowanych szerzeniem jedynie słusznych ideologii.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ wodnik, 02 lutego
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.