Wodnik, 12 lutego ☆ Panie

Wodnik, 12 lutego ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: następny sztampowy ranek, spróbuj tchnąć w niego energię, nie dopuść aby ataki melancholii zburzyły twoje zamierzenia.

zdrowie: twoja witalność bezsprzecznie kuleje, dbaj o siebie oraz nie zabieraj za rozległe akcje.

miłość: najprawdopodobniej nadszedł zły okres na zawieranie nieznanych znajomości, najmądzej będzie spędzić czas w mieszkaniu i poświęcać się ćwiczeniom.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Wodniczka, która urodziła się dnia 12 lutego, charakteryzuje się lojalnością, koledzy są dla niej bardzo ważni, próbuje działać właściwie do swoich poglądów, aczkolwiek niejednokrotnie w swojej wierności dochodzi aż do bufonerii. Jest to jednostka towarzyska, jest źródłem rozmaitych projektów, obecność ogromnej publiczności jest dla niej idealną rozrywkę, jednak częstokroć niestety nie umie zmilczeć w stosownej chwili. Jest to osobnik wszechstronny, zaskoczenie to u niej stan autentycznie niezwykły i potrafi współdziałać niemal z każdym człowiekiem. To osoba komunikatywna, w niezwykle wymyślny sposób wybiera zdania, lubi oszałamiać towarzyszy swoim szerokim zasobem wiedzy, lecz często umie również formułować prozaiczne brednie. Znamionuje się systematycznością, potrafi rozsądnie dysponować swoimi rezerwami, pracuje w sposób roztropny i zamierzony, jednak częstokroć nie daje rady improwizować w wymagających tego sytuacjach. Bywa człowiekiem oficjalnym, chce posiadać opracowaną odpowiedź na dowolną możliwą wątpliwość, nieszablonowość to dla niej nieomalże pseudonim nieodpowiedniej postawy, a zatem nie jest wziętą duszą towarzystwa.
Jest to osobnik radosny, raduje się istnieniem, uwielbia czerpać wiedzę o nieznanych zagadnieniach, zatem nie traci odwagi nawet w uciążliwych okolicznościach. Jest to jednostka bezstronna, dokłada starań, by wydźwignąć się nad osobiste urazy oraz wystrzega się podejmowania decyzji o dalekich sobie sprawach, dlatego z reguły jest ceniona jako rozjemca. To człowiek ostrożny, to rozważny i odważny przywódca, konstruuje przemyślane plany i prze ku dostatkowi wolno, ale systematycznie. To osobnik kulturalny, umie wybrnąć z zagmatwanych i niebezpiecznych sytuacji, które zdają się niewykonalnymi a wręcz szalonymi i okażą nierealne dla jej licznych poprzedników. Jest to osoba kompromisowa, ma niezmiernie otwarty i wielostronny umysł i nie kręci jej nakłanianie przyjaciół do swoich przekonań, więc stara się stronić od stukniętych radykałów zajętych oznajmianiem najsłuszniejszych ideologii. Cechuje się samodzielnością, naprawdę kocha się w absolutnej niezależności decyzji, toteż niech ci nie jawi się, że wykona wydane jej dyspozycje. Znamionuje się siłą, podąża do celu bez bezsensownych wahań, ochoczo rywalizuje z innymi oraz nie lęka się rozpoczynania zwad. To jednostka szykowna, ceni wyrafinowane potrawy i trunki i jej społeczne obyczaje są w każdym wypadku nieskazitelne, a więc mnogość kapitału niezwykle upraszcza jej realizowanie życia zgodnego z jej naturą. To osobnik flegmatyczny, szachista to przy niej urodzone uosobienie szybkości, zachowuje się tak, jakby w ogóle nie zabiegała o finał swoich prac.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ wodnik, 12 lutego
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.