Wodnik, 30 stycznia ☆ Panie

Wodnik, 30 stycznia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje samopoczucie wznosi się ku niebu, idź opanować swoje otoczenie.

zdrowie: obawiam się, że twoja forma jest wielce kiepska, staraj się trzymać z dala od nieuzadadnionej orki.

miłość: sądzę, że swój związek odbierasz jako coś zbytnio oklepanego, spróbuj zaintrygować na tym polu swojego parntera.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Zodiakalna pani wodnik urodzona dnia 30 stycznia to osoba wszechstronna, słowo „niemożliwe” nie znajduje się w jej doktrynie życiowej, w razie potrzeby potrafi wykonać odrzutowiec z papieru i sznurka i dobrze radzi sobie na dowolnym wakacie. Charakteryzuje się komunikatywnością, w niezwykle skomplikowany sposób ustawia zdania, wysłuchiwanie jej przemów może zapewniać prawdziwą przyjemność, jednakże częstokroć w jej wystąpieniach zwyczajnie brakuje meritum. Jest to jednostka formalna, chce mieć przygotowaną odpowiedź na każdą dającą się pomyśleć zaczepkę, jest raczej sztywna choć w każdym wypadku także niezmiernie kurtuazyjna, dlatego najlepsze wyniki uzyskuje w technologicznych przedmiotach wyzutych z bufońskich ozdób. Znamionuje się konsekwencją, okazuje siłę charakteru i upór, umie się adekwatnie mobilizować, jednak często nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w narzucających konieczność tego okolicznościach. Jest to człowiek błyskotliwy, opisuje swoje najsubtelniejsze rozważania, jej przeciętne ruchy mają wygląd wykwintnej formy sztuki, ale na nieszczęście potrafi również uważać się za prawdziwego mędrca. To osobnik wierny, koledzy są dla niej bardzo ważni, próbuje zachowywać się stosownie do swoich przekonań, aczkolwiek jej spontaniczny legalizm umie być powodem paroksyzmów niechęci.
To osoba obiektywna, podejmuje próby, by zrozumieć cudze poglądy oraz nie spieszy się z przedsiębraniem wyboru, a więc zawsze pierw z uwagą cię przeegzaminuje przed oznajmieniem osądu. Cechuje się tolerancyjnością, ochoczo uczy się awangardowych i wciągających spraw i łatwo aktualizuje istniejące przekonania w zderzeniu z nowopoznanymi spostrzeżeniami, a zatem nie aprobuje u znajomych jedynie niedostatku wielkoduszności. To jednostka kulturalna, nie boi się podejmować się arbitrażu sprzeczek, które sprawiają wrażenie niewykonalnych a nawet pomylonych i okażą nierealne dla jej rozlicznych poprzedników. Znamionuje się wysublimowaniem, swoją siedzibę aranżuje z naprawdę królewską inwencją i uwielbia prowadzić się z jaśniepańską szykownością, toteż częstokroć bywa oceniana jako lokalny arbiter elegancji. Charakteryzuje się niezależnością, autentycznie przepada za absolutną autonomią decyzji, więc rozczaruje cię zakładanie, iż ulegnie komuś bez konfrontacji. Jest to człowiek ostrożny, wystrzega się nierozważnych działań, analizuje różnorodne scenariusze posunięć oraz dąży ku sukcesowi mozolnie, lecz systematycznie. To osobnik silny, wyśmienicie rozumie swoje oczekiwania, nie doznaje obiekcji przed burzeniem dotychczasowego ładu i nie pozwala się zbić z pantałyku. Jest to jednostka powolna, wydaje się bez reszty wyluzowaną, marudzi ze wszystkim tak okropnie, jakby upływanie dnia kompletnie nie dotykało jej postaci. To osoba pogodna, w każdym wypadku popatruje z optymizmem w jutro, obawa przed zrobieniem gafy nie unieruchamia jej, zatem świetnie sprawdza się w zadaniach obciążonych niebezpieczeństwem.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ wodnik, 30 stycznia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.