Waga, 05 października ☆ Panie

Waga, 05 października ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzionek niewyróżniający się niczym niezwykłym, postaraj się w jakiś sposób tchnąć w niego zapał, nie zezwól żeby zrządzenia gwiazd zepsuły twoje plany.

zdrowie: stanowisz dzisiejszego dnia wulkan energii, wyzyskaj ten fakt najlepiej, jak to tylko możliwe.

miłość: prawie na pewno nadszedł kryzys w miłości, najlepiej pozostać w mieszkaniu i oddawać się ćwiczeniom.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Astrologiczna pani waga, która urodziła się w dniu 5 października, to osobnik przedsiębiorczy, płonie wewnętrznym ogniem i nie potrafi wytrzymać w bezruchu. To człowiek wszechstronny, umie dostosować się do zmiennych warunków, wydaje się dysponować gotową strategią na każdy prawdopodobny kłopot i bardzo ciężko ją czymś zaskoczyć. To jednostka apodyktyczna, łaknie opanować całą Ziemię i czyjś opór nie ma dla niej wagi, a zatem słabo spełnia się podczas grupowych czynności. Jest to osoba lojalna, jest niezmiernie dbała w stosunku do własnej drugiej połowy, usiłuje działać odpowiednio do swoich przekonań, lecz czasem w swoim oddaniu posuwa się aż do bufonerii. Jest to osobnik ekstrawertyczny, jest gejzerem przeróżnych koncepcji, uwielbia olśniewać swoich dyskutantów, jednakże na nieszczęście potrafi także uznawać się za wielkiego myśliciela. Bywa nielojalna, prędko zapomina o własnych przyrzeczeniach, umie zachowywać się obłudnie, zatem często jest obruszona na całe otoczenie. Jest to człowiek elokwentny, jej rozważania są podobne do złożonych struktur, jej przemowy to prawdziwe dzieła sztuki, ale częstokroć nie potrafi w racjonalnym terminie przejść do meritum. Często bywa niestała, nie umie trwać przy zdyscyplinowanych zobowiązaniach i nazbyt wiele razy modyfikuje ocenę odnośnie sposobu swojej pracy, częstokroć bierze się za rozmaite zajęcia. Lubi zachowywać się konsekwentnie, wykonuje pracę bez nieskutecznych sprintów, trudności nie potrafią łatwo jej zniechęcić, jednak kiepsko daje sobie radę z gwałtownie przeobrażającymi się okolicznościami.
To osobnik taktowny, daje radę wynaleźć wydajne rozstrzygnięcia problemów, które nasuwają przymus wykorzystania sprytnych i nieraz dosyć skomplikowanych argumentów i okażą niemożliwe dla jej rozlicznych prekursorów. To jednostka powolna, nie oszacowuje wyłącznie powierzchownie, bowiem zawsze rozważa oczekiwane profity i w każdym wypadku stara się budować długookresowe analizy. Jest to osoba niezależna, decyzje podejmuje na kanwie osobistych przemyśleń, a więc niech ci nie roi się, iż wykona zakomunikowane jej dyrektywy. Charakteryzuje się obiektywizmem, próbuje zrozumieć odmienne poglądy oraz nie spieszy się z przedsiębraniem wyboru, więc zawsze wpierw wnikliwie cię wysłucha przed przedstawieniem osądu. To człowiek tolerancyjny, nie przeszkadzają cudze gusty i bez problemu aktualizuje istniejące przekonania w zderzeniu z nieznanymi wcześniej obserwacjami, toteż dokłada starań, by unikać zaślepionych fanatyków pochłoniętych oznajmianiem jedynie słusznych ideologii. Cechuje się wyrafinowaniem, poświęca się zbytkownym zabawom i doznaje upodobania do stykania się ze sztuką, dlatego mnogość kapitału niezwykle upraszcza jej realizowanie bytu będącego w zgodzie z jej charakterem. Znamionuje się męstwem, nie trwożą jej jakiekolwiek przeszkody, bo pracuje nad tym, by nie skupiać się na strachu i jawi się pozostałym ludziom twardą skałą. Charakteryzuje się sumiennością, swoje misje traktuje poważnie, utrzymuje jednolity, aczkolwiek efektywny rytm aktywności, toteż w długiej perspektywie przeważnie dystansuje narwanych czempionów.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ waga, 05 października
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.